collapse

Reklama


Autor Wątek: zmiana miejsca wykonywania świadczeń poz  (Przeczytany 1160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kammed

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Pomógł? 0
zmiana miejsca wykonywania świadczeń poz
« dnia: Sierpnia 08, 2022, 09:04:25 am »
zmieniłam miejsce wykonywania świadczeń poz. dodałam w potencjale - struktura wykonawcza - miejsce udzielania świadczeń. i co dalej czy jest ktoś kto mi podpowie pokieruje co należy dalej zrobić żeby pozmieniać wszystko na nową lokalizację ? co muszę pozmieniać ? zasoby personel harmonogram i złożyć wniosek ?

Offline Manioo SE

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1011
  • Pomógł? 77
  • Zachodniopomorski OW
Odp: zmiana miejsca wykonywania świadczeń poz
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 08, 2022, 09:26:08 am »
1- urząd statystyczny
2- RPWDL
3-SZOI

raczej wszędzie kontakt telefoniczny

tak dawno temu wyglądało gdy robiłem dla podmiotu
kto przeżyje zdrowy będzie,
kto umiera zdrowy już

" Jeśli chcesz - znajdziesz sposób,
jeśli nie chcesz - znajdziesz powód "
...........................................................
Spechej pomalu. Pozdrawiam.

Offline kammed

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Pomógł? 0
Odp: zmiana miejsca wykonywania świadczeń poz
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 08, 2022, 09:29:40 am »
urzędy rpwdl mam już pozgłaszane. chodzi mi o zmiany jakie muszę dokonać w szoi. czyli harmonogram personel sprzęt tu potrzebuje informacji co i jak krok po kroku.

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3074
  • Pomógł? 222
Odp: zmiana miejsca wykonywania świadczeń poz
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 08, 2022, 20:18:41 pm »
Musisz założyć strukturę na SZOI - komórkę / wpisać profil przy miejscu i harmonogram.

NFZ musi być poinformowany o zmianach z miesięcznym wyprzedzeniem.
Zorganizuj numer telefonu do działu obsługi umów lub do działu kontraktowania i porozmawiaj z nimi, bo pewnie bez tego się nie obędzie. Oni kierują jak postępować w takich sprawach.

Wniosek o zmianę w NFZ składasz albo papierowo albo elektronicznie (ale znowu: zadzwoń do NFZ i dopytaj bo oni mogą nie zaglądać do tych wniosków tak na co dzień i trzeba zadzwonić i wywołać temat). Elektronicznie na SZOI - Umowy - wnioski o zmianę miejsca w umowie.

U dotąd zatrudnionych ludzi w "zatrudniony personel" w "miejscach pracy" zamykasz grafik w starym miejscu z datą kiedy ostatni dzień działa stare miejsce i otwierasz grafik w nowym miejscu z datą kiedy pierwszy dzień działa nowe miejsce. Analogicznie postępujesz ze sprzętem.

Generujesz nową wersję profilu świadczeniodawcy tak jak podczas konkursu (wg stanu na pierwszy dzień pracy w nowym miejscu).

Rozmawiasz z NFZ. Oni podpinają nowe miejsce do umowy. Tworzysz zgłoszenie zmian do umowy. Masz umowę podzieloną na stare miejsce i nowe. Wprowadzasz ludzi i sprzęt i podwykonawców do nowego miejsca i zamykasz ich w starym miejscu. Zatwierdzasz wniosek. NFZ ocenia wniosek. NFZ aneksuje umowę.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 64
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]