collapse

Reklama


Autor Wątek: Problem z logowaniem przez zdalny pulpit po uruchomieniu skryptu dot. widuku v$s  (Przeczytany 11658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Takie coś mam zainstalowane, to ktoś inny robił to całe łącza
Edward z Kętrzyna

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3071
  • Pomógł? 222
To co pokazałeś to program pozwalający na zdalne połączenie bez kupowania licencji od Microsoftu.
Powinienneś zająć się porządnym zabezpieczeniem zdalnego dostępu. Schować serwer za VPNem. Prawdopodobnie jest tak, że ktoś z internetu próbuje logować się na Twój serwer zgadując hasło, serwer ma ustawioną blokadę po iluś nieudanych próbach na pewien czas. I tak to się dzieje w kółko.

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Rozumiem, ale dlaczego blokuje tylko ten jeden komputer z gabinetu, a drugi już nie. Może ten coś załapał jakiegoś wirusa
Edward z Kętrzyna

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3071
  • Pomógł? 222
prawdopodobnie są używane dwa różne konta i następuje próba włamania na jedno z nich

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Na serwerze utworzone są dwa Usery na które łączą się te dwa komputery zdalnie, to może tak być faktycznie. Na serwerze, jest zainstalowany Norton 360 zakupiony przez lekarza. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie. Moje zadanie to aktualizacja PPS-a i rozliczanie z NFZ. Chyba trzeba namówić lekarzy na jakiegoś specjalistę
Edward z Kętrzyna

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3071
  • Pomógł? 222
Radzę zrobić backup ks-pps i zgrać go w bezpieczne miejsce offline (np. na płytę) póki jeszcze macie dostęp i jako tako działa.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 40
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9297 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3177 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3034 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]