collapse

Reklama


Autor Wątek: Zmiana harmonogramu  (Przeczytany 3645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miszol

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Pomógł? 32
  • Wielkopolski OW NFZ
Zmiana harmonogramu
« dnia: Kwietnia 16, 2009, 22:18:22 pm »
witam

dzi?? otrzyma??em od szefa telefon z informacjÄ? ??e jak najszybciej mam zmodyfikowaÄ? harmonogramy kilku pracowni.
z wiÄ?kszo??ciÄ? nie mia??em najmniejszych problem??w (30 min. w jednÄ? lub drugÄ? stronÄ?), ale z jednÄ? poradniÄ? (w sumie to bardziej z lekarzem) mam problem.
Mianowicie: lekarz pracuje od 16 do 20 ale tylko w 1 i 2 piÄ?tek miesiÄ?ca - w 3 i 4 w tych godzinach pracuje w zupe??nie innej plac??wce - czy jest mo??liwo??Ä? wprowadzenia czego?? takiego w Zg??oszeniach zmian do umowy?

jutro mam zamiar zadzwoniÄ? z tÄ? sprawÄ? do NFZ ale mo??e kto?? z Was mia?? ju?? podobnÄ? sytuacjÄ? :)

bÄ?dÄ? wdziÄ?czny z pomoc.

Offline Tomek R

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 326
  • Pomógł? 43
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 20, 2009, 09:54:51 am »
Mia??em podobnÄ? sytuacjÄ?. Wprowadzasz harmonogram tygodniowy normalnie ale podajÄ?c liczbÄ? godzin pracy miesiÄ?cznie mno??ysz liczbÄ? godzin pracy x 2, zamiast x 4. TakÄ? informacje dosta??em z WOW.
Pozdrawiam!

Manioo

  • Gość
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 27, 2009, 05:40:36 am »
Witam

NFZ za??yczy?? sobie dokonania zmian harmonogramu pracy pielÄ?gniarki poz na godziny pracy w miejscu pracy oraz godziny w domu pacjenta.
Przez SZOI - wniosek zmian - przeszed??em, zatwierdzi??em - jest od 10 dni bez oceny NFZ.

W sumie to co powinienem dalej zrobiÄ? ? ZadzwoniÄ? do nfz z info, ??e majÄ? wniosek do rozpatrzenia ?  :)

Pewnie powinienem zrobiÄ? na pi??mie za?? nr 1 do umowy POZ 2009 harmonogram zasoby, ALE! w tym za??Ä?czniku akurat nie ma , tak jak by??o w za??. na 2008 , rozpisanych pozycji harmonogramu personelu na praca/dom.
Podejrzewam, ??e nie wolno mi modyfikowaÄ? wzoru za??Ä?cznika. Rzecz ??wiÄ?ta  ;)
za 2008 te?? nie wolno - bo nieaktualny.

I co z tym fantem dalej ?

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9315
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Zmiana harmonogramu
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 27, 2009, 20:07:59 pm »
Hmmm a ma siÄ? co?? pojawiÄ? przy wys??anym wniosku? Jaka?? informacja o zatwierdzeniu?
Ja jeszcze czego?? takiego nie widzia??em. Zawsze mo??na zadzwoniÄ? i siÄ? dowiedzieÄ?.
Na szkoleniu chyba co?? m??wili, ??e trzeba do tego napisaÄ? pismo ze wszystkimi dokonanymi zmianami. Osobi??cie pisa??em "proszÄ? o zatwierdzenie wniosku nr......." i ok.  :D

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 114
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 3
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9315 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]