collapse

Reklama


Autor Wątek: skierowanie do pielegniarki  (Przeczytany 974 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radek84

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Pomógł? 1
skierowanie do pielegniarki
« dnia: Października 28, 2021, 15:09:01 pm »
Czy ktoś z szanownych kolegów/koleżanek był by mi w stanie pomóc w konfiguracji someda aby lekarz mógł zlecać coś do pielęgniarki i żeby pielęgniarka to widziała i mogła potwierdzić ze wykonała ewentualnie wpisała wynik np R/R lub dołączyła scan wyniku EKG?


Offline robowd

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Pomógł? 8
Odp: skierowanie do pielegniarki
« Odpowiedź #1 dnia: Października 28, 2021, 15:51:20 pm »
W wizycie dajesz Skierowanie -> wewnętrzne -> Gabinet Pielęgniarki ustawiasz jako ten gabinetgdzie to będzie robione.
Usługa to jest to co chcesz żeby wykonała pielęgniarka (samo podanie usługi może Ci już wrzucić że to skierowanie wew.).

Potem pielęgniarka w 'Zabiegowym' widzi pacjenta wchodzi w niego i wykonuje usługę - dużo zależy od usługi, np. wyniki będzie plikiem czy może formularzem. No i to potem wraca i można dowiązać do wizyty u lekarza.

Tak w skrócie, jak cos pisz.

Offline radek84

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Pomógł? 1
Odp: skierowanie do pielegniarki
« Odpowiedź #2 dnia: Października 29, 2021, 09:22:27 am »
Dzięki, już mi trochę to rozjasniło

ale mam dwa pytania jeszcze

1) mam usługę np pomiar RR,czy da się ustawić aby np lekarz wybrał usługę "Pomiar RR" a dane ze do jest wew, i gabinet zabiegowy wskakiwało odrazu.

2) zrobiłem przy usłudze formularz z opisem badania, ale jak pielęgniarka ma zrobić ten opis, jak klika dwa razy na usługę to otwiera się "karta wykonania usługi"

Offline robowd

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Pomógł? 8
Odp: skierowanie do pielegniarki
« Odpowiedź #3 dnia: Października 29, 2021, 11:31:17 am »
1. Na karcie usługi w zakładce Poradnie/Gabinety można powiązać z poradnią, ale gabinet wskoczy jeżeli poradnia ma domyślny gabinet (to na karcie poradni możesz ustawić), potestuj sobie czy to Wam nie psuje czegoś w innych miejscach. Dodatkowo kierunek to na karcie tej usługi w zakładce Zlecenia daj sobie typ usługi BADSPEC i wtedy obok będziesz mógł zaznaczyć, że to skierowanie wew.

2. Formularz dodaj sobie też na karcie usługi, zakładka Formularz, dodaj jako OPIS BADANIA i tam dodaj nowy. Po wykonaniu usługi piel. zobaczy ten form. i może go uzupełnić. Wtedy on wróci Ci na wizytę.

Offline radek84

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Pomógł? 1
Odp: skierowanie do pielegniarki
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 02, 2021, 09:22:24 am »
Dzięki serdeczne, chyba ogarnąłem z grubsza.

ale jeszcze 2 pytania :)

1) czy da się z tego robić księgę czynności pielęgniarskich?
2) co zrobić w przypadku np zlecenia stałego? czyli podanie leku codziennie przez 5 dni

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 218
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]