collapse

Reklama


Autor Wątek: EDM w Stomatologii  (Przeczytany 11533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #60 dnia: Października 27, 2021, 19:45:11 pm »
Zauważyłem, że od poniedziałku 25-10-2021 brak jest na kartach EDM ściągniętych z P1 umiejscowienia procedur. Do piątku (22-10-2021) na karcie przy każdej procedurze jest umiejscowienie.

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 04, 2021, 21:02:12 pm »
Po dzisiejszej aktualizacji nadal na kartach EDM nie są wstawiane umiejscowienia procedur. Na moje pytanie o ten problem nie dostałem jeszcze odpowiedzi z KS-MRK
czy mógłby ktoś sprawdzić kto jeszcze działa na wersji starszej niż 2021.03.x.x czy tam na kartach EDM generowane są lokalizacje?
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2021, 21:05:08 pm wysłana przez frodo »

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 12, 2021, 18:14:21 pm »
teraz karty wyglądają tak
w polu "Rozpoznanie" generuje się lokalizacja tylko wtedy gdy wykonywany jest przegląd i nie tyczy się wykonanej procedury
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2021, 18:20:25 pm wysłana przez frodo »

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 17, 2021, 21:09:02 pm »
Zrobiłem dziś aktualizację z 2021.03.1.2 na 2021.03.2.0 (KS-PPS). Karty EDM generuje już poprawnie. W opisie zmian do tej najnowszej wersji ani słówka o poprawkach  ale były błędy), które pokazywałem na obrazkach.
Rejestracja ZM i indeksów EDM od początku miesiąca bez zarzutu , natychmiastowa (odpukać).

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 17, 2021, 21:31:23 pm »
Nie ma poprawek bo we wcześniejszych opisach nie było nic o błędach więc nie ma co poprawiać.

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 18, 2021, 07:01:28 am »
A czy kiedyś w opisach było coś, że w tej wersji są jakieś błędy? Raczej informacja, ze poprawiono to i to.  ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2021, 07:03:40 am wysłana przez frodo »

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 27, 2021, 19:04:14 pm »
Takie dwie sprawy
1. Jak można ustawić by automatycznie generowało tą ezhich po zatwierdzeniu wizyty?
2. Taka ciekawa sprawa bo chciałem jeszcze raz sprawdzić sobie te licencje na tego edmsuite bo zwlekam tak na koniec by to zamówić ale tak patrzę i tak jak się przedłuża na kolejny rok licencje to nie widać edmsuite? Czyżby coś zmienili w tej sprawie?

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 27, 2021, 22:49:46 pm »
 @Nyahaha
ad 1.
po obsłudze wizyty w module Stomatolog przycisk "zatwierdź wizytę i wtedy automatycznie pojawia się okno z eHZiCh (Konsultacja lekarska) potem przycisk "podpisz"
(przynajmniej tak to u mnie działa) ale musi być to ustawione w konfiguracji EDM w module Stomatolog, odhaczyć "Generowanie historii zdrowia i choroby po obsłużeniu wizyty pacjenta" (patrz obrazek w następnym poście)
ad 2.
przedłuża się licencję na KS-Stomatolog wtedy jak się kończy licencja na KS-PPS (jeżeli dokupienie KS-Stomatolog było w trakcie roku pomiędzy odnowieniami KS-PPS to pierwsza opłata za KS-Stomatolog była za tyle miesięcy ile zostało do odnowienia licencji na KS-PPS. Następne odnowienia na KS-PPS i KS-Stomatolog odbywają się w tym samym miesiącu za cały rok.
Jeżeli chodzi o EDMSuite to są dwa składniki:

-przechowywanie i udostępnianie - cena za 1miesiąc - płatne z góry za 12 miesięcy (za 1 pakiet) czyli co pełne 12 miesięcy (o ile nie wyczerpiemy pakietu bo wtedy musimy dokupic następny pakiet,

- rejestr ZM i indeks EDM cena za sztukę (określona wielkość pakietu), jak się skończy dokupujemy następny tu nie występuje czynnik czasu wykupu licencji. (przy kontrakcie na 1 pełny etat podejrzewam ze staczy na 5 lat jeden pakiet)

« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2021, 23:18:35 pm wysłana przez frodo »

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 27, 2021, 23:05:35 pm »
i jeszcze obrazek do 1.

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 28, 2021, 00:59:37 am »
O dzięki za to info z konfiguracją podpisu EDM.

Co do zamówień to wiem o co chodzi z wydłużaniem licencji bo robię już to spory kawał czasu(no nie wiedziałem jak z tym pakietem czy płacić co miesiąc czy z góry można ustawić na 12 m-cy) tylko chodzi o to że jak chcę zakupić pakiet EDMSUITE to go nie ma na liście. I tu mnie zastanawiało czy skoro nie ma tego do wyboru z edmsuite to chcą już na siłę wcisnąć do odpowiednich modułów.
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2021, 01:02:01 am wysłana przez Nyahaha »

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 28, 2021, 11:32:40 am »
Myślę, że jak jak będzie się kończył pakiet albo mijało te 12 miesięcy (na przechowywanie i udostępnianie EDM) to przyjdzie powiadomienie i przedstawiona zostanie możliwość dokupienia. Nie ćwiczyłem jeszcze tego a za pierwszym razem zamawiałem telefonicznie.

Offline kangoo12

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 286
  • Pomógł? 10
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 28, 2021, 15:23:11 pm »
sami pilnują i przypominają;--)) w dużej przychodni poz, to masakra. Najgorsze, że wielkość danych jest przyrostowa i trzeba będzie się liczyć z coraz większymi opłatami

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 28, 2021, 15:45:57 pm »
No ale pytanie, jak zamówić jak nie ma nic dot. edmsuite? telefonicznie, mailem?

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 29, 2021, 00:02:43 am »
sami pilnują i przypominają;--)) w dużej przychodni poz, to masakra. Najgorsze, że wielkość danych jest przyrostowa i trzeba będzie się liczyć z coraz większymi opłatami
W marketingowych materiałach czy szkoleniach jest info oraz zawsze jest porównanie do oferowanej wersji standalone. Jak to kupić, ile kosztuje?
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 131
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]