Gabinet drWidget > Główne funkcjonalności
drWidget w Rehabilitacji
egol:
Pracujemy już ponad rok w AOS z drWidgetem, jest całkiem dobrze.
Przymierzam się do wdrożenia drWidget w Fizjoterapii ambulatoryjnej.
Chętnie dowiem się jak to się sprawuje w REH.
W wizycie cyklicznej (całkiem udany pomysł),
brakuje mi jednak wprowadzenia podczas konstrukcji tej wizyty
1)rozpoznania
2)umiejscowienia dla wprowadzonych zabiegów (typy wizyt)
Proszę, aby ktoś opisał swoje do świadczenie,jak sobie z tym radzi.
Każdego dnia wprowadza takie samo ICD10 i kilka takich samych umiejscowień,
następnie "zakończ wizytę"?
pozdrawiam początkujących i mniej początkujących miłośników Dra Widgeta.
egol
egol:
Ponawiam prośbę o kontakt z kimś, kto stosuje drWidget do rejestrowania i sprawozdawania Fizjoterapii ambulatoryjnej.
W zamian mogę podzielić się doświadczeniem w zastosowaniu programu do AOS.
Pozdrawiam, egol
kangoo12:
Podobno coś na początek roku ma być dedykowane dla rehabilitacji, pewnie coś jak dla stomatologii. Generalnie w samym drw kiepsko i jedno i drugie rozliczyć
egol:
Pracujemy z Fiz. Amb. w KSPPS. moduł Rehabilitacja.
Wprowadzanie danych opanowane przez personel, ale doczepianie uprawnień niepełnosprawnym jest katorgą.
Nie wiem co personel źle robi, każdy raport zawiera mnóstwo tych braków.
Kategorycznie przechodzimy na drWidget od nowego roku.
Dostęp do e-skierowania bezproblemowy, wizyta cykliczna z małymi poprawkami dość wygodna,
dostęp do P1 bezproblemowy, jakoś będzie.
Zastanawiam się, czy zamiast papierologii można by opisać w miejscu: Wywiad, Badanie
wizytę fizjoterapeutyczną, nawet jakiś formularz dodać.
Czy ktoś może się do tego odnieść?
Pozdrawiam, egol
nzozrehelb:
Pracujemy z Fiz. Amb. w KSPPS i chcemy zmienić na ucywilizowane oprogramowanie
Czy może ktoś pracuje na dr Widget, proszę o kontakt
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej