collapse

Reklama


Autor Wątek: KS-EDM SUITE (c)  (Przeczytany 14540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
KS-EDM SUITE (c)
« dnia: Lutego 23, 2021, 12:05:02 pm »
Jakby ktoś nie zauważył to w cenniku już się pojawiło m.in.:

Cytuj
KS-EDM SUITE (c) - WDROŻENIE - USŁUGA INF. 1 843,77

KS-EDM SUITE (c) - REJESTR.ZM, INDEKS.EDM, PRZ. I UDOS. - SAAS - PAKIET 10000 DOK/1,5GB - BASIC 1DC 158,67
Usługa umożliwia integrację z RZM, indeksem EDM. Paczka obejmuje możliwość zarejestrowania w chmurze10 tys dokumentów, ale nie więcej niż 1,5GB dokumentów. Wykorzystane jest pojedyńcze centrum przetwarzania danych

KS-EDM SUITE (c) - REJESTR.ZM, INDEKS.EDM, PRZ. I UDOS. - SAAS - PAKIET 10000 DOK/1,5GB - BASIC 2DC 232,47
Usługa umożliwia integrację z RZM, indeksem EDM. Paczka obejmuje możliwość zarejestrowania w chmurze10 tys dokumentów, ale nie więcej niż 1,5GB dokumentów. Zwiększone bezpieczeństwo przechowywanych danych poprzez wykorzystanie dwóch centrów przetwarzania danych.

KS-EDM SUITE (c) - PRZECHOWYWANIE I UDOSTĘPNIANIE - SAAS - PAKIET 10000 DOK/1,5GB - MIESIĄC - BASIC 1DC 5,04
Abonament miesięczny dla KS-EDM SUITE za utrzymanie paczki danych archwialnych 10 tys dokumentów, ale nie więcej niż 1,5GB dokumentów w chmurze przy wykorzystaniu pojedyńczego centrum przetwarzania danych.

KS-EDM SUITE (c) - PRZECHOWYWANIE I UDOSTĘPNIANIE - SAAS - PAKIET 10000 DOK/1,5GB - MIESIĄC - BASIC 2DC 8,12
Abonament miesięczny dla KS-EDM SUITE za utrzymanie paczki danych archwialnych 10 tys dokumentów, ale nie więcej niż 1,5GB dokumentów w chmurze wraz ze zwiększonym bezpieczeństwem uzyskanym poprzez dwa centra przetwarzania danych.

KS-EDM SUITE - SLA20 - PODWYŻSZONY POZIOM ASYSTY TECHNICZNEJ 738,00
Przedłużenie czasu dostępności asysty technicznej w dni robocze do godziny 20:00

KS-EDM SUITE - SLA24 - PODWYŻSZONY POZIOM ASYSTY TECHNICZNEJ 6 150,00
Przedłużenie czasu dostępności asysty technicznej we wszystkie dni tygodnia, poza świętami, do godziny 24:00

KS-EDM SUITE - SLA-RODO-PLUS - PODWYŻSZONY POZIOM ODPOWIEDZIALNOŚCI DOSTAWCY (cena od) 24 600,00
Podwyższenie poziomu odpowiedzialności odszkodowawczej dostawcy powyżej poziomu 50% wartości rocznych opłat z tytułu korzystania z usługi. Wycena indywidualna.

Także ten...

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: KS-EDM SUITE (c)
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 23, 2021, 13:10:59 pm »
Netto czy brutto?

Offline C.M. Legionów w Lęborku

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Pomógł? 43
  • Centrum Medyczne "Legionów" w Lęborku
    • C.M. Legionów w Lęborku
Odp: KS-EDM SUITE (c)
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 23, 2021, 13:51:26 pm »
to dotyczy wyłącznie produktów z przedrostkiem KS ? czy np. SERUM również ?

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: KS-EDM SUITE (c)
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 23, 2021, 13:56:21 pm »
Ceny oczywiście brutto.
W cenniku Serum widzę, ze jest dokładnie to samo.

Offline gringo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 815
  • Pomógł? 22
  • Zachodniopomorski OW
Odp: KS-EDM SUITE (c)
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 23, 2021, 16:46:55 pm »
oooo drogo panie :o

mam nadzieję, że e-zdrowie udostępni chmurę narodową ;=)
Przepraszamy. Taras widokowy nieczynny. Najbliższy czynny taras widokowy dla odprowadzających we Wrocławiu!

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3173
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: KS-EDM SUITE (c)
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 23, 2021, 20:11:19 pm »
z tym drogo to bym nie przesadzał. Jeżeli podliczymy koszty związane z utrzymaniem serwera u siebie to nie są to jakieś kosmiczne ceny. Ja osobiście liczę na to że jak z tego rozwiązania zacznie korzystać większa liczba klientów to ceny spadną albo zostanie zwiększony limit dokumentów.
Ja kupiłem i dzisiaj będę próbował konfigurować.

Oczywiście też uważam, że fajnie by było jakby można to trzymać za free w chmurze narodowej.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline C.M. Legionów w Lęborku

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Pomógł? 43
  • Centrum Medyczne "Legionów" w Lęborku
    • C.M. Legionów w Lęborku
Odp: KS-EDM SUITE (c)
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 24, 2021, 11:50:00 am »
Ceny oczywiście brutto.
W cenniku Serum widzę, ze jest dokładnie to samo.
w którym cenniku ? bo ja na stronie https://s2.serum.com.pl/cennik.html nie widzę takich pozycji

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3173
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: KS-EDM SUITE (c)
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 24, 2021, 12:01:13 pm »
może tutaj: https://kamsoft.pl/cennik.html?produkt=SERUM

ja dzisiaj próbowałem odpalić KS-EDMSuite i problemów było co niemiara (ostatecznie dostałem nowy plik licencji do katalogu ZSIRepa), ale udało się... chyba. Jutro test w boju przy szczepieniach.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline C.M. Legionów w Lęborku

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Pomógł? 43
  • Centrum Medyczne "Legionów" w Lęborku
    • C.M. Legionów w Lęborku
Odp: KS-EDM SUITE (c)
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 25, 2021, 11:03:49 am »
Dziękuję

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3173
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: KS-EDM SUITE (c)
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 25, 2021, 11:26:46 am »
Nie ma za co.

PS. Niestety testy wykonywania szczepień p.covid-19 w KS-SOMED zakończyły się niepowodzeniem. Poszło zgłoszenie i czekam :(
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline Tomek811

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 173
  • Pomógł? 7
Odp: KS-EDM SUITE (c)
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 25, 2021, 13:00:09 pm »
może tutaj: https://kamsoft.pl/cennik.html?produkt=SERUM

ja dzisiaj próbowałem odpalić KS-EDMSuite i problemów było co niemiara (ostatecznie dostałem nowy plik licencji do katalogu ZSIRepa), ale udało się... chyba. Jutro test w boju przy szczepieniach.

U mnie dokładnie to samo. Dostaliśmy nową licencję. Udało się skonfigurować. Niestety przy szczepieniu pokazał brak połączenia z P1. w piątek drugie podejście.

P.S. szczepicie może moderną? Z tego co widzę w bazie jest tylko comarirnaty pfizera. Wczoraj robiłem aktualizację bloz

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3173
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: KS-EDM SUITE (c)
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 26, 2021, 09:40:07 am »
zgłoszenie problemu do Kamsoftu i szybka reakcja z ich strony. Okazało się że Panie, które obsługują erejestrację zatwierdzały realizację szczepienia zanim pielęgniarka wykonująca szczepienie wyklikała w somedzie wykonanie szczepienia.
Dzisiaj drugie podejście. Szczepimy tylko pfizerem a dzisiaj jest ostatni dzień, kiedy możemy to robić w somedzie bo od przyszłego tygodnia przez trzy tygodnie mamy tylko drugie dawki (co uniemożliwia przeprowadzenie szczepień w KS-SOMED - CeZ tego jeszcze nie umożliwia) a potem żegnamy się z narodowym programem szczepień.
Najważniejsze, że dzięki KS-EDMSuite już teraz możemy wymieniać EDM z innymi podmiotami (co prawda jest ich chyba tylko ok 40 w Polsce, ale zawsze) i mam już gotowy i skonfigurowany system zgodnie z przepisami, które zaczną obowiązywać 1 lipca 2021roku :)
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline Robinson

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 442
  • Pomógł? 14
Odp: KS-EDM SUITE (c)
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 26, 2021, 10:37:39 am »
zgłoszenie problemu do Kamsoftu i szybka reakcja z ich strony. Okazało się że Panie, które obsługują erejestrację zatwierdzały realizację szczepienia zanim pielęgniarka wykonująca szczepienie wyklikała w somedzie wykonanie szczepienia.
Dzisiaj drugie podejście. Szczepimy tylko pfizerem a dzisiaj jest ostatni dzień, kiedy możemy to robić w somedzie bo od przyszłego tygodnia przez trzy tygodnie mamy tylko drugie dawki (co uniemożliwia przeprowadzenie szczepień w KS-SOMED - CeZ tego jeszcze nie umożliwia) a potem żegnamy się z narodowym programem szczepień.
Najważniejsze, że dzięki KS-EDMSuite już teraz możemy wymieniać EDM z innymi podmiotami (co prawda jest ich chyba tylko ok 40 w Polsce, ale zawsze) i mam już gotowy i skonfigurowany system zgodnie z przepisami, które zaczną obowiązywać 1 lipca 2021roku :)
Kupowałeś chmurę może?

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3173
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: KS-EDM SUITE (c)
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 26, 2021, 10:50:00 am »
tak. wg mnie to jedyne sensowne rozwiązanie. Zresztą jakbym chciał mieć to u siebie to cena jest ustalana indywidualnie (czytaj droooogo) i stopień skomplikowania jest zbyt duży.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline zukes

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 559
  • Pomógł? 11
Odp: KS-EDM SUITE (c)
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 26, 2021, 13:02:56 pm »
Socjalizm dzielnie walczy z problemami, które stworzył.
Kamsoft jest filarem mentalnym tzw. informatyzacji tzw. Służby Zdrowia (SZ) w Polsce. Nie dziwi mnie rozwiązanie czegokolwiek bazujące na tym, że tzw. SZ będzie płacić za tzw. elektronizację. A juz w ogóle nie dziwi mnie kto będzie beneficjentem finansowym tego rozwiązania.
Dlaczego nikt nie zapyta jak to robią w Niemczech, Szwajcarii, USA. Dlatego, że w tamtych krajach niewyobrażalne jest takie przerzucanie kosztów.
Po co szpitalowi, przychodni lekarzowi omawiana "chmura" -  odpowiem, po nic.

Dlaczego Media-Markt, Ikea nie muszą przekazywać operacji na kartach kredytowych klientów "do chmury" i płacić za ich utrzymanie. Dlaczego ?
Dlatego, że państwo nie zostało dopuszczone do tego by cokolwiek Ikei narzucić.

Jest wiele innych prostszych, tańszych rozwiązań, które na wiele lat rozwiązałyby problem związany z chmurą danych. Ale ci, którzy podejmują decyzje nie będą mieli nic z tych rozwiązań i najważniejsze nie będą kontrolować tematu. Lekarz który leczy ludzi, będzie musiał teraz mieć specjalistę od chmury, by móc pomóc człowiekowi.




 


 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 111
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]