collapse

Reklama


Autor Wątek: KS-SOMED - drukowanie wielu skierowań za jednym razem  (Przeczytany 1230 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3180
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
KS-SOMED - drukowanie wielu skierowań za jednym razem
« dnia: Lipca 07, 2020, 10:17:13 am »
Lekarz POZ zgłosił mi, że po uruchomieniu e-skierowań wydłużył się czas potrzebny na drukowanie. Niestety nie miał czasu żeby mi to pokazać, ale z jego opisu wygląda to tak:

Nawet jeżeli podczas wizyty nie wystawia e-skierowania, ale wystawia:
- skierowanie na badanie laboratoryjne
- skierowanie na usg
- skierowanie na rtg

to aby wydrukować to wszystko musi przeciągać po kolei każde skierowanie na przycisk "Drukuj" a przed uruchomieniem e-skierowania wystarczyło, że kliknie przycisk drukuj i wszystkie trzy skierowania się drukowały.

Czy ktoś może potwierdzić, że u niego też tak jest?
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Online Bocor

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Pomógł? 6
  • Zwykły szary człowiek
Odp: KS-SOMED - drukowanie wielu skierowań za jednym razem
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 14, 2020, 07:28:28 am »
tak faktycznie jest, ale można na to wpłynąć ustawiając typ usługi powiązaną z wystawianym skierowaniem. Dla przykładu: masz usługę o nazwie skierowanie do laboratorium i podpięty do niej formularz. Kiedy edytujesz tą usługę to na zakładce G. zlecenia - możesz ustawić właśnie ten typ usługi i tutaj powinno być ustawione
LAB : skierowanie na badania laboratoryjne... i wtedy nie będziesz miał włączonej opcji e-skierowania dla tej usługi i możesz po staremu ją wydrukować. Jest jeszcze parę takich zależności przy których nie tworzy e-skierowań: póki co odkryłem to dla skierowań na rehabilitację + wszystkie skierowania wewnętrzne.

Nie widzę natomiast takiego typu usługi, która jest traktowana jako skierowanie zewnętrzne, ale nie tworzy się przy tym e-skierowanie. Generalnie e-skierowania przebudują mi praktycznie wszystkie druki na których do tej pory moi lekarze pracowali.

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3180
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: KS-SOMED - drukowanie wielu skierowań za jednym razem
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 14, 2020, 10:15:24 am »
Jeszcze nie testowałem, ale we wczorajszej wersji KS-SOMED chyba coś w tej kwestii zmienili:

Cytuj
Poprawiono mechanizm ustawiania znacznika eSkierowaniena karcie skierowania. Znacznik jest obecnie uzależniony od typu skierowania bezpośrednio, a nieod typu usługi, który rzeczywiście wpływa na typ skierowania. Dzięki tej zmianie można na karcie skierowania zmienić typ skierowania,co pozwoli też na automatyczne uaktualnienie znacznika eSkierowanie. Oczywiście dotyczy to tylko nowododawanego zlecenia.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 237
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 7
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]