Rozliczenia świadczeń > OPH

Rozliczenie OPH 2020 KS-PPS

(1/2) > >>

domcza:
Witam,

Chciałabym zapytać jak wygląda u Państwa rozliczenie świadczeń z zakresu hospicjum domowego (OPH).

Po zmianach z zarządzenia Nr 69/2019/DSOZ PREZESA NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA z dnia 17 czerwca 2019 r., wprowadzonych od 1 sierpnia 2019 r.. Wykazuję każde świadczenie osobno (pielęgniarka, lekarz, fizjoterapeuta). Na koniec osobodzień, a wszystko jest wprowadzane na nazwisko jednrgo lekarza.

W ostatnich dniach dowiedziałam się, że podobno NFZ w raporcie zwrotnym wysyła błędy i należy wykazywać po nazwisku na każdego specjalistę osobno - lekarz ze swoim NPWZ, tak samo pielęgniarka i fizjoterapeuta.

Czy spotkali się Państwo z taką sytuacją i czy coś wiadomo o takich błędach lub jest zarządzenie o takich zmianach?

Będę wdzięczna za każdą informację.
Pozdrawiam :)

karolweksler:
Ja od początku sprawozdaję świadczenie na osobę, która je zrealizowała.
Co to za pokrętna logika, aby wykazywać, że ktoś zrobił cos czego nie zrobił?

Paweł:

--- Cytat: karolweksler w Czerwca 25, 2020, 14:13:23 pm ---Ja od początku sprawozdaję świadczenie na osobę, która je zrealizowała.
Co to za pokrętna logika, aby wykazywać, że ktoś zrobił cos czego nie zrobił?

--- Koniec cytatu ---

Robisz dla jednego zestawu różne kontakty. Osobno dla lekarza i osobno dla pielęgniarki?

cocolinko:
W umowie przecież jest Domowa Porada Lekarska, Domowa Wizyta Pielęgniarki, Domowa Wizyta Fizjoterapeuty, Porada Psychologa W Domowej Opiece Paliatywnej I Hospicyjnej.
Każda porada to inny typ personelu. Chyba logiczne, że pielęgniarki robią Domowa Wizyta Pielęgniarki, lekarz Domowa Porada Lekarska i td.

karolweksler:

--- Cytat: Paweł w Czerwca 25, 2020, 14:30:05 pm ---
--- Cytat: karolweksler w Czerwca 25, 2020, 14:13:23 pm ---Ja od początku sprawozdaję świadczenie na osobę, która je zrealizowała.
Co to za pokrętna logika, aby wykazywać, że ktoś zrobił cos czego nie zrobił?

--- Koniec cytatu ---

Robisz dla jednego zestawu różne kontakty. Osobno dla lekarza i osobno dla pielęgniarki?

--- Koniec cytatu ---
Wszystko jak oddzielny zestaw. Tak jak w AOS.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej