collapse

Reklama


Autor Wątek: typ personelu nie upoważniony do udzielenia świadczenia  (Przeczytany 1630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hornet

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Pomógł? 3
typ personelu nie upoważniony do udzielenia świadczenia
« dnia: Kwietnia 07, 2020, 12:48:18 pm »
Witam , mam problem od tego miesiąca z takim właśnie błędem , czy ktoś się już z tym spotkał ?
chodzi o typ personelu - instruktor terapii zajęciowej ( kod 33) do tej pory nie było problemu ...
co prawda na szoi personel jest typem : specjalista terapii uzależnień . zmieniłem zatem w raporcie na specjalista psychoterapii uzależnień (kod 34) ( nie ma w słowniku specjalista terapii uzależnień )co nie pomogło . podobno obie formy wskazują ten sam zawód.

Offline Rilup

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Pomógł? 2
Odp: typ personelu nie upoważniony do udzielenia świadczenia
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2020, 13:18:07 pm »
Ja dostałem taki błąd a właściwie ostrzeżenie przy fizjoterapeucie w wizycie terapeutycznej w poradni dla osób z autyzmem.
Wygląda na to, że albo nie umiemy czytać tych ich przecież jakże jasnych przepisów ;), albo to jakiś błąd po stronie NFZ (jeśli chodzi o ostrzeżenia to już nie raz się okazało, że coś oni namieszali)
U mnie styczeń i luty oczywiście bez tego ostrzeżenia...

Offline hornet

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Pomógł? 3
Odp: typ personelu nie upoważniony do udzielenia świadczenia
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 08, 2020, 08:52:42 am »
ok , czyli nie jestem jedyny . U mnie za marzec ostrzeżenie a luty na błędzie ( wszystko ) , styczeń jeszcze w trakcie weryfikacji . dlatego się przejąłem . Licze że tak jak mówisz to problem po stronie NFZ . W tej chwili usługi wysłałem na pracownika który ma identyczny zawód zarówno w szoi jak i w PPS , dalej to samo . Pracownik NFZ twierdzi że to centrala weryfikuje automatem i nie potrafi mi pomóc.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 93
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]