Rozliczenia świadczeń > AOS

Rozliczenie świadczeń pierwszorazowych- ENDOKRYNOLOGIA

<< < (2/5) > >>

karolweksler:
Zawsze możesz przepisać do endokrynologii nie-pierwszorazowej, jeżeli nie wykonywałeś tych procedur w styczniu i masz teraz błąd.

dumbolodz:

--- Cytat: Paweł w Lutego 05, 2020, 10:49:08 am ---
--- Cytuj ---3.   Świadczeniodawca rozliczający świadczenia w ramach skojarzonego zakresu świadczeń na rzecz świadczeniobiorców pierwszorazowych, w tym diagnostycznych pakietów specjalistycznych, obowiązany jest do sprawozdawania w raporcie statystycznym danych, o których mowa w ust. 1, oraz dodatkowo porady początkowej o kodzie: 5.01.28.0000003 (WP3 porada początkowa ? pakiet specjalistyczny) wraz z datą jej wykonania.
--- Koniec cytatu ---

Myślę, że pierwsza wizyta WP3 a na drugiej PS1. Dlatego w w 5e jest mowa o dwóch procedurach 89.02

--- Koniec cytatu ---

Problem jedynie w tym że PS1 wymaga od użytkownika wpisania dwóch procedurach 89.02 - system nie wlicza tej wykonanej na pierwszej wizycie :/

karolweksler:
Faktycznie tak jest. Myślę, że to jest błąd weryfikacji NFZ. Pewnie kiedyś to zmienią.

mbtrans:
witam, czy komus udalo sie juz rozliczyc pakiet specjalistyczny tarczyca ? wykazuje dwie procedury 89.02 plus 5 badan, na pierwszej wizycie nie wybieram w40, tylko w11 i wklepuje WP3 usluge dodatkowo, w programie mi to przechodzi bez bledu, jednak z NFZ wraca z bledem -ze nie przekazano kodu MZ, czy ktos wie o co chodzi i jak to rozliczyc,zeby przechodzilo w NFZ ?

Paweł:
1. W życiu ci nie przejdzie jak dasz razem WP3 i W11 na pierwszej wizycie.
2. Jesteś pewien, że błąd to jest "nie przekazano kodu MZ"? A może jednak kodu kontynuacji leczenia?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej