collapse

Reklama


Autor Wątek: KS-PPS EDM Stomatologia  (Przeczytany 2371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline foti

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 372
  • Pomógł? 5
KS-PPS EDM Stomatologia
« dnia: Listopada 28, 2020, 18:35:19 pm »
Pomyślałem że może można by w tym wątku rozwiązywać problemy dotyczące EDM w stomatologii.

Wydaje się że niezbędne do prowadzenia EDM przy pomocy PPS dla stomatologów są następujące moduły:

Kod produktu   Produkt Nazwa
2153PI02.00   KS-PPS - Stanowisko podstawowe - Licencja na stanowisko
2153PI02.00   KS-PPS - Stomatolog - Licencja na stanowisko
8120PI02.00   Moduł BLOZ Interakcje (do 10 stanowisk) - pierwszy rok
2153PI02.00   KS-PPS - Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób ICD-10
pytanie czy potrzeba coś więcej dodatkowo?
jeśli chcemy też usługi prywatne to pewnie moduł do usług komercyjnych

i teraz pytanie czy do archiwizacji jest potrzebny
2153PI02.00   KS-PPS - Archiwizacja EDM ZSIRep - Licencja na moduł

czy też można się bez niego obejść?
Czy ktoś kto już użytkuje EDM w stomatologii na PPS mógł by dać znać na temat minimum i ewentualnie tego co warto dokupić z modułów i dlaczego?

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 782
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: KS-PPS EDM Stomatologia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 29, 2020, 02:37:56 am »
Jeśli chodzi o licencjie to tylko podstawka plus moduł EDM, modułu BLOZ nie trzeba kupować, archiwizacja to raczej już osobna decyzja czy chcesz przez program czy jak niektórzy kopiuj-wklej cały program na dysk przenośny czy gdzieś indziej. Nie użytkuje aktualnie z EDM ale potrzebne mi było do wystawiania durnych e-recept i głupiego terminowego wystawiania kolejek.

Offline foti

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 372
  • Pomógł? 5
Odp: KS-PPS EDM Stomatologia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 29, 2020, 11:57:44 am »
A nie lepiej w przypadku stomatologii wziąć moduł stomatolog? Jest w nim całą EDM i możliwosć robienia diagramu co chyba było by przydatne?
A jak się ma robienie kopii całej bazy do ustawy o EDM?
Obstawiam że nikt nie ustawia systemu tak ze po każdym wpisie robi się kopia (tak myślę ze raz albo dwa razy dziennie) więc możliwa jest sytuacja ze zrobimy kilka wpisów po ostatniej kopii i będzie awaria. Wówczas nie mamy tych kilku wpisów.

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 782
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: KS-PPS EDM Stomatologia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 29, 2020, 15:08:13 pm »
Cytuj
A nie lepiej w przypadku stomatologii wziąć moduł stomatolog? Jest w nim całą EDM i możliwosć robienia diagramu co chyba było by przydatne?
Gdyby sam moduł STM pozwalał na wszystko, raportowanie, rozlicznie, rachunki, kolejki bez byków w raportach to tak. A tak to musiałem kupić jeszcze "2153PI02.00   KS-PPS - Stanowisko podstawowe - Licencja na stanowisko(tu akurat miałem to od zawsze)" i jeszcze "KS-PPS - Karta rejestracji usług stomatologicznych - Licencja na moduł" tu nie wiem czy dobrze zrobiłem kupując to ale bez tego nie mogłem dodawać z modułu stm, tych stanów w kolejce czy przyjęty na bieżąco, przyjęty z listy oczek. itd. i nie wskakiwało to do raportów kolejkowych ta informacja.

Offline foti

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 372
  • Pomógł? 5
Odp: KS-PPS EDM Stomatologia
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 29, 2020, 16:11:18 pm »
Stanowisko podstawowe na pewno musi być bo to podstawa PPS. bez tego nie działa chyba zaden inny moduł. Stomatologia karta rejestracji usługi pozwala chyba lepiej wpisywać dane ale nie jest chyba obowiązkowym modułem. Dzięki niemu można usprawnić wprowadzanie. A w module stomatolog terminarz nie pozwala na dodawanie właśnie i kolejki i przyjętych na bieżąco?

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 782
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: KS-PPS EDM Stomatologia
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 30, 2020, 13:40:55 pm »
Stanowisko podstawowe na pewno musi być bo to podstawa PPS. bez tego nie działa chyba zaden inny moduł. Stomatologia karta rejestracji usługi pozwala chyba lepiej wpisywać dane ale nie jest chyba obowiązkowym modułem. Dzięki niemu można usprawnić wprowadzanie. A w module stomatolog terminarz nie pozwala na dodawanie właśnie i kolejki i przyjętych na bieżąco?

Ja w lipcu albo w sierpniu rok temu jak to kupiłem to na początku sam moduł STM bez tej rozszerzonej licencji, próbowaliśmy coś dodać do terminarza z modułu stm, to były przyciski zablokowane w terminarzu. Po zakupie tego drugiego modułu było już odblokowane.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 107
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 3
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]