collapse

Reklama


Autor Wątek: Kryteria oceny ofert - współpraca z agnecją  (Przeczytany 3150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline natalia94

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Pomógł? 0
Kryteria oceny ofert - współpraca z agnecją
« dnia: Września 20, 2019, 09:51:23 am »
Cześć,
Otrzymałam sprzeczne dane z agencji i z NFZ. Może ktoś pomoże mi rozwikłać moje wątpliwości.
NFZ mówi, że zgodnie z ustawą jeśli agencja wystąpi z wnioskiem o przekazanie danych z zakresu np. laryngologii i te dane przekażemy w terminie to jeśli będziemy brać udział w konkursie ofert na laryngologię to w ankiecie odpowiadamy TAK. Brzmi sensownie.
Teraz w agencji trwa postępowanie 49 - dane FK za 2018 r i fundusz mówi, że za to postępowanie nie będzie punktów bo nie jest to "zakres świadczeń objęty przedmiotem postępowania", a w Agencji mówią że będą za to punkty.
Każdy inaczej interpretuje ten zapis. Fundusz jako "zakres świadczeń objęty przedmiotem postępowania" uznaje tylko zakres dot. danego konkursu. Agencja jako "zakres świadczeń objęty przedmiotem postępowania" uznaje to o co pyta i tak w przypadku postępowania 49 "zakresem świadczeń..." są dane finansowo - księgowe.
Kiedy kurna możemy w ankiecie odpowiedzieć TAK?
Albo niech agencja wystąpi z wnioskiem o świadczenia z okulistyki. Ok, przekazaliśmy w terminie dostaliśmy oświadczenie. Później jest konkurs z laryngologii i co? W ankiecie możemy odpowiedzieć tak? Bo zdaniem agencji przekazaliśmy w terminie dane objęte ich przedmiotem postępowania....

Ktoś może mi powiedzieć jak to wygląda w praktyce?

Cytuj
Współpraca z Agencją ? świadczeniodawca przekazywał w terminie dane, o których mowa w art. 31lc ust. 2 ustawy o świadczeniach, w zakresie świadczeń objętych przedmiotem postępowania ? dotyczy okresu po dniu 22 lipca 2017 r.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Kryteria oceny ofert - współpraca z agnecją
« Odpowiedź #1 dnia: Września 20, 2019, 09:59:14 am »
Strzelam, że "zakres świadczeń objęty przedmiotem postępowania" to dane dotyczące hospitalizacji pacjenta. Wszystkie wykonane procedury i poniesione koszty.

Offline natalia94

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Pomógł? 0
Odp: Kryteria oceny ofert - współpraca z agnecją
« Odpowiedź #2 dnia: Września 20, 2019, 10:09:58 am »
Agencja uważa ze w postępowaniu 49 zakresem świadczeń objętych przedmiotem postępowania są dane finansowo księgowe. I przekazując dane w terminie możemy w ankiecie zaznaczyć TAK.
W tym postępowaniu nie przekazujesz nr PESEL, wykonanych procedur dla konkretnego nr PESEL oraz kosztów z tym związanych.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 87
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 8
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]