Problemy z aplikacjami > Aktualizacje programu KS-PPS

2019.02.8.2 z dnia 2019-09-18

<< < (2/3) > >>

rkrzysiek:
A nie mieliście w poprzednich wersjach problemu z wystawianiem eRecept? Bo ja borykałem się z błędem kspsrozl.dll przy wystawianiu recept od miesiąca, ta wersja wreszcie to naprawiła.

Michał:

--- Cytat: PiotrSz w Września 22, 2019, 21:08:35 pm ---
--- Cytat: karolweksler w Września 22, 2019, 20:51:55 pm ---Jakieś kombinowanie. Nie można po prostu wydać aktualizacji z poprawioną DLLką dla wszystkich?

--- Koniec cytatu ---

Mi tego mówić nie musisz... grrr..

Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

a później byście mówili, że ta poprawka coś naprawiła a popsuła 3 inne rzeczy :)

aczkolwiek sam się wkurzałem jak dopiero po kilku miesiącach KS dołączył testowaną przeze mnie bibliotekę do aktualizacji SOMEDa przez co za każdym razem przed generacją list pacjentów POZ musiałem bawić się w podmianę plików.

Nyahaha:
Wniosek z tego, należy aktualizować tylko wtedy gdy wychodzi jakaś przymusowa poprawka dot. jakiejś ustawy która już obowiązuje(np. uzupełnienie świadczeń). Ja to spróbuję zaktualizować dopiero 1 października po wystawieniu rachunku by nie było bajzlu gdyby coś się zwaliło z wysyłaniem raportu.

wycich:
właśnie dlatego przed aktualką należy robić backupa ;)

PiotrSz:

--- Cytat: Nyahaha w Września 23, 2019, 07:44:43 am ---Wniosek z tego, należy aktualizować tylko wtedy gdy wychodzi jakaś przymusowa poprawka dot. jakiejś ustawy która już obowiązuje(np. uzupełnienie świadczeń). Ja to spróbuję zaktualizować dopiero 1 października po wystawieniu rachunku by nie było bajzlu gdyby coś się zwaliło z wysyłaniem raportu.

--- Koniec cytatu ---

Powodzenia.. bez co najmniej 2019.02.8.0 nie wyślesz nic wrześniowego do NFZ..

Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej