Rozliczenia świadczeń > AOS

zmiany punktacji w AOS

<< < (6/6)

ndakota:
U mnie tylko część świadczeń pod mMedica uległa automatycznemu przeliczeniu, resztę trzeba było klikać ręcznie. Program nie widział ich jako zasadnych do przeliczenia pomimo, że była taka konieczność. Nie pamiętam czy tylko I-razowe się przeliczyły, czy jakaś szczególna komórka organizacyjna.

PiotrSz:

--- Cytat: ndakota w Sierpnia 09, 2019, 08:02:44 am ---U mnie tylko część świadczeń pod mMedica uległa automatycznemu przeliczeniu, resztę trzeba było klikać ręcznie. Program nie widział ich jako zasadnych do przeliczenia pomimo, że była taka konieczność. Nie pamiętam czy tylko I-razowe się przeliczyły, czy jakaś szczególna komórka organizacyjna.

--- Koniec cytatu ---

Przeliczyły się pewnie te w których zmiana wynikała z pliku umowy a to co z JGP zostało w poprzedniej wersji :-/
Coś mi świta że przy poprzedniej takiej zmianie kilka lat temu producent dał jakieś skrypty do wykonania w procedurach serwisowych..
Ale pod te nowy zmiany nie opublikowali :-/

Pozdrawiam

ndakota:

--- Cytat: PiotrSz w Sierpnia 09, 2019, 11:01:46 am ---Coś mi świta że przy poprzedniej takiej zmianie kilka lat temu producent dał jakieś skrypty do wykonania w procedurach serwisowych..
Ale pod te nowy zmiany nie opublikowali :-/

--- Koniec cytatu ---

Tak było, w tamtej akcji niektóre OW dostały pliki umów w ostatnich dniach lipca, a nowe punkty obowiązywały od 1 lipca. Teraz mMedica używa automatycznej aktualizacji grupera JGP, u nas bodaj 04.07.2019 nowy gruper był już zaczytany.

karolweksler:
Właśnie dlatego ja nie rozumiem szału wczytywania UMX w AOS i SZP, ponieważ punktacja wynika z załącznika prezesa NFZ a w umowie jest wartość 1.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej