Pozostała sprawozdawczość w formacie otwartym > Kolejki oczekujących

procedury na kolejkę

<< < (2/2)

karolweksler:
Trzeba się wczytać w rozporządzenie. To co wymieniłeś prowadzisz u siebie w programie a nie w KOLCE.

moniazaba:
Czyli program lekowy: leczenie neowaskularnej (wysiękowej) postaci zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD); od 1 września muszę prowadzić w AP-KOLCE ?? czy ktoś też tak ma ?
już się zakręciłam z tymi zmianami ....

Nyahaha:
Jeśli dobrze czytam to tak, choć jak programy lekowe mają wejść do kolców to będą jaja gdyż w jednym programie (ks-medis)prowadzi się samą dokumentacje medyczną i w tym samym programie umieszcza się samą kolejkę, w innym programie(ks-somed) wklepuje się świadczenia do rozliczenia z nfz jak i faktury z zakupów lekowych i ja niestety za oddział w tym drugim wklepuje to :).

09061303:
No to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie czemu będą jaja - medis jak i somed ogarnia kolejki, kolcowe i normalne. Nie wiem czemu taką ścieżką ktoś Was ustawił, bo prędzej czy później musiał wyjść jakiś problem.
Dodatkowo, co miałeś w raporcie I fazy w zestawach rozliczających pacjenta czekającego w kolejce (element lista-oczek)? Pewnie takiego elementu nie było, a powinien się pojawić jak pacjent czekał w kolejce. Błąd, ale o ile NFZ nie sprawdzał tego (niektóre robiły krzyżówkę tego wpisu w SWIAD z kolejkami miesięcznymi), to nie było problemu.

Nyahaha:
W raporcie mam ten element a w nim "<brak-wpisu/>"
W ogóle były plany by wzw i sm prowadzić tylko w somedzie(bo tam są fakturki już prowadzone) bez rozwalania tego na 2 programy, no ale jest jak jest nie chcę za bardzo tego opisywać bo można by na ten temat książkę pisać :D.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej