Pozostała sprawozdawczość w formacie otwartym > Kolejki oczekujących

opuszczona kolejka

<< < (2/4) > >>

karolweksler:
Masz na myśli, że ustaliłeś ze świadczeniodawcami jaki PWT podawać i siadasz raz w tygodniu żeby wysłać?

Paweł:
Większość nie ma żadnej kolejki ;) A reszta wysyła smsem/mailem/dzwoni.
Zawsze w piątek po południu ewentualnie w sobotę co by nie mieli już jak tego sprawdzić :D

janwil:

--- Cytat: karolweksler w Marca 11, 2019, 20:17:51 pm ---jesteś pewien, że to był błąd a nie informacja?
skoro wysłałeś to nic nie zrobisz więcej

--- Koniec cytatu ---


Tak jak byk jest błąd!;(. Czyli 1% podatku dla organizacji pożytku publicznego szykować?

karolweksler:

--- Cytat: janwil w Marca 11, 2019, 21:19:02 pm ---
--- Cytat: karolweksler w Marca 11, 2019, 20:17:51 pm ---jesteś pewien, że to był błąd a nie informacja?
skoro wysłałeś to nic nie zrobisz więcej

--- Koniec cytatu ---


Tak jak byk jest błąd!;(. Czyli 1% podatku dla organizacji pożytku publicznego szykować?

--- Koniec cytatu ---
Nie. Za pierwszym razem nikt Cię nie ukaże.
Pani w NFZ, która dała ten komunikat prawdopodobnie nie wie, że SZOI zaczął wyrzucać kolejki po terminie jako błąd, a nie tak jak kiedyś - jako informację. Przedzwoń do nich i wytłumacz, że sprawozdałeś. I pilnuj się na przyszłość.
--- Cytat: Paweł w Marca 11, 2019, 21:17:55 pm ---Większość nie ma żadnej kolejki ;) A reszta wysyła smsem/mailem/dzwoni.
Zawsze w piątek po południu ewentualnie w sobotę co by nie mieli już jak tego sprawdzić :D

--- Koniec cytatu ---
Od lipca zamierzasz to kontynuować? ;)

09061303:
Ja w sumie się spodziewałem, że będą zacieśniać wymagania, ale też miałem nadzieję, że jak w kolcach to będzie.
W tym momencie nie wiem czemu jak rozmawiam na temat tygodniówki jako wysyłanej codziennie z różnymi osobami, to jakoś widzę, że niespecjalnie ich to rusza. Problem jednak uważam, będzie dość spory.

Wracając do głównego zapytania - jak to ostrzeżenie czy informacja (tak było wcześniej) zmieniła się na błąd, to nie za bardzo można cokolwiek zrobić. Wcześniej wróciło ostrzeżenie, ale ten tydzień poprawiany został odhaczony, że raport był (co prawda za późno, ale był). Jak jest błąd, to wszystko wylatuje i nic się nie odhacza.
Wypadałoby NFZ zapytać, jak to poprawić, bo coś mi się wydaje, że ta walidacja może być jakimś błędem po stronie NFZ. Inaczej "dział przypomnień" o kolejkach nie ma aktualnych informacji i pisze głupoty.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej