Rozliczenia świadczeń > STM

Dwie zmiany do umowy

<< < (2/3) > >>

karolweksler:
Skoro tak masz to najpierw przygotuj sobie grunt w zasobach. Najpierw tam porozpisuj. A potem utwórz zgłoszenie zmian do umowy.

A na przyszłość, aby się nie bawić to wpisz sobie w potencjał 40 godzin tygodniowo (ogólnie, bez rozpisywania dni) bezterminowo i reguluj wszystko na poziomie zgłoszenia zmian do umowy. Będzie prościej.

Gabinet2013:
To tak mozna?! Nie wiedziałam,czyli w grafiku miejsca pracy zostawiam wszystko od 00:00 do 24:00?i wtedy przechodzę do personelu gdzie wpisuję takie godziny każdemu jakie mnie interesują( tylko gdzie? personel>miejsce pracy >edycja harmonogramu? czy raczej z funkcji podziel ?) a potem robię zmianę do umowy i na poziomie zmiany do umowy ustalam konkretny harmonogram miejsca pracy i pasujący harmonogram personelu?Przepraszam,że tak truję na ten temat ale dla mnie to czarna magia jak mam coś zrobić na szoi...

Edward_B:
Może ktoś mnie uświadomi, dawno nie robiłem zmian do umowy na SZOI.
Chodzi o to, że do umowy nowej na rok 2020 nie weszły zmiany naniesione w potencjale zmiana w harmonogramie teraz jak próbuję dodać zgłoszenie to pojawia się takie cudo. Tutaj jest tylko UWAGI, PRZYCZYNA USUNIĘCIA i POBIERZ ZMIANY :-(
Kiedyś było że były pozycje do można było coś dodać, coś zmienić, chyba jestem trochę w tyle

karolweksler:
a co jest w "przyczyna usunięcia"?
Była przeprowadzka?

Edward_B:
Takipozycje:
Informacja
Możliwe przyczyny usunięcia pozycji zgłoszenia:
- dezaktywowanie w potencjale wskazanego w pozycji miejsca udzielania świadczeń
- dezaktywowanie w potencjale wskazanego w pozycji profilu medycznego
- profil medyczny nie obowiązuje w okresie obowiązywania pozycji zgłoszenia
- miejsce udzielania świadczeń podwykonawcy znajduje się w nieobowiązującej umowie na podwykonawstwo
- brak zakresu świadczeń na rok obowiązywania umowy
Dziwne bo tylko harmonogram był poprawiany gabinetu i pracowników :-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej