Komunikaty i informacje > Narodowy Fundusz Zdrowia

Podwyżki dla PiP

<< < (4/5) > >>

karolweksler:
no ale "w zakresie świadczeń, dla których jednostką rozliczeniową jest kapitacyjna stawka roczna"

Michał:
Z tego co czytałem te wszystkie rozporządzenia i artykuły na ten temat (teraz już nie ma siły do tego wracać) to wszyscy prócz POZ (on chyba tylko raz w roku) podają liczbę pielęgniarek i położnych chyba 4 razy w roku żeby nie były za bardzo pokrzywdzone pielęgniarki, które zostały zatrudnione po przesłaniu informacji do NFZ.

karolweksler:
OK. Czyli znowu trzeba się z tym bawić, a potem stan na 01 stycznia...

cobratw:

--- Cytat: Michał w Października 02, 2018, 22:48:23 pm ---Z tego co czytałem te wszystkie rozporządzenia i artykuły na ten temat (teraz już nie ma siły do tego wracać) to wszyscy prócz POZ (on chyba tylko raz w roku) podają liczbę pielęgniarek i położnych chyba 4 razy w roku żeby nie były za bardzo pokrzywdzone pielęgniarki, które zostały zatrudnione po przesłaniu informacji do NFZ.

--- Koniec cytatu ---

też tak mi się wydaje, że co kwartał oprócz poz

Weronika:
W kuj - pom nie ma żadnego komunikatu o przekazaniu informacji o stanie zatrudnienia.

Możecie mi powiedzieć czy w sprawie oświadczenia o przekazaniu pieniędzy dla PiP stosuje się już ten nowy wniosek
(Załączniki do zarządzenia Nr 99/2018/DSOZ Prezesa NFZz dnia 25 września 2018 r.)
czy jeszcze stary ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej