Konkurs Ofert > Konkurs Ofert 2017/2018

Odrzucenie ofert PSY

(1/3) > >>

iwomik192:
Dostałam informacje o odrzuceniu oferty.Powód brak wykazanego pediatry w procesie diagnostycznym dla dzieci z autyzmem.
Proszę o pomoc i podpowiedx co robić? Jeżeli pisać protest to jak ma on wyglądać? Czy jest szansa na uznanie protestu - jakie macie doswiadczenie.

PJ:
Rozumiem, że pediatra nie znalazł się w formularzu ofertowym. A czy do oferty były dołączone dokumenty tego pediatry?
W proteście należy bardzo dobrze uzasadnić powód nie wykazania lekarza. Stwierdzenie, że to oczywista pomyłka pisarska czy coś w ten deseń nie przejdzie.

Co do moich doświadczeń, to dwa razy odrzucono mi ofertę. Złożyłem protesty: jeden został uwzględniony, ale chyba tylko dlatego, że gdyby odrzucili protest to - ze względu na brak oferentów - NFZ musiałby ogłaszać nowy konkurs. Drugi protest zawierał identyczne argumenty jak pierwszy, ale został odrzucony...

iwomik192:
pediatra nie był wykazany w ofercie i nie było jego dokumentów. Ale czy nie powinno być tak że jest to brak formaln i komisja powinna wezwać oferenta do usunięcia tych braków w wyznaczonym terminie pod rygorem odrzucenia oferty.

karolweksler:
i nie należy w odwołaniach pisać pierdół typu "dobry dojazd", bo to nie jest argument, że komisja zrobiła coś nieprawidłowo

iwomik192:
karolweksler na pewno w odwołaniu bedę odnosić się do tego jaki personel diagnozuje (2 psychiatrów, psycholog kliniczny , psycholog, pedagog). pediatra nie bierze w tym udziału.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej