Konkurs Ofert > Konkurs Ofert 2017/2018

Czy świadczeniodawca może przystąpić do konkursu na zakres, który już posiada ?

(1/3) > >>

karington:
Dzień dobry,

mam pytanie, czy świadczeniodawca może przystąpić do konkursu ofert na świadczenia, które już ma zakontraktowane na tym samym terenie?

Czy należy wówczas wykazań całkowicie nowy potencjał (personel, sprzęt, pomieszczenia, miejsca), czy można ponownie wykazać ten, który był już wykazany w pierwotnej już zakontraktowanej ofercie? 

Dziękuję za odpowiedzi.

09061303:
Wg mnie:
1. Tak
2. Tak. Nie możesz wykazać raczej tego, na co już masz kontrakt, bo kim/czym będziesz go wykonywał.

Paweł:
Nie wiem czy dobrze rozumiem. Masz aktualny kontrakt i chcesz wystartować w konkursie na ten sam zakres w tym samym miejscu wykonywania?

karington:
Dokładnie Paweł, tak jak mówisz.

Posiadam już kontrakt na fizjoterapię ambulatoryjną i teraz NFZ ponownie ogłosił konkurs na ten sam obszar.

Mam moce przerobowe i mógłbym wykonać więcej świadczeń i stąd moje pytanie, czy mając już kontrakt na dany zakres w danym obszarze udzielania świadczeń mogę wystartować ponownie?

Wiem, że jest przepis, który obowiązuje od 2015 roku jak dobrze kojarzę, który dopuszcza taką możliwość tylko pytania, czy muszę posiadać nowy - inny personel do nowej oferty, czy mogę wykazać ten który podałem w pierwszej ofercie na którą już mam podpisaną umowę?

Dziękuję z góry za odpowiedzi   

karolweksler:
ad. 1 - tak
ad. 2 - możesz, ale żeby godzinowo była rozdzielność pracy poradni, wtedy możesz wykazać tych samych ludzi i sprzęt.  Tzn. w jednej umowie poradnia jest otwarta np. w poniedziałek w godz. 8.00 - 12.00, a w drugiej umowie poradnia jest otwarta w poniedziałek w godz. 12.00 - 18.00.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej