Problemy z aplikacjami > KS-PPS

Moduł Pracy Zdalnej - kilka porad

<< < (8/8)

rsanti:
Proszę o wyrozumiałość za odkopanie zabytkowego tematu, ale winflector. Ładnie działał do aktualizacji ppsa 2022.03.0.1. Teraz na zwykłych użytkownikach moduł edm wykłada się: pps przestaje reagować. Problemu nie mam przy uprawnieniach administratora. Co nowego uruchamua się w tle przy kliknięciu "obsłuż" w module edm? Zależy mi na winflectorze bo działał bardzo stabilnie

edycja: tak jak już kiedyś ktoś pisał, okienka - np info ewuś czy karta wizyty chowają się pod spód. Jeśli ktoś zna rozwiązanie, wielka prośba o pomoc :)

j00ls:

--- Cytat: rsanti w Października 21, 2022, 12:47:09 pm ---Proszę o wyrozumiałość za odkopanie zabytkowego tematu, ale winflector. Ładnie działał do aktualizacji ppsa 2022.03.0.1. Teraz na zwykłych użytkownikach moduł edm wykłada się: pps przestaje reagować. Problemu nie mam przy uprawnieniach administratora. Co nowego uruchamua się w tle przy kliknięciu "obsłuż" w module edm? Zależy mi na winflectorze bo działał bardzo stabilnie

edycja: tak jak już kiedyś ktoś pisał, okienka - np info ewuś czy karta wizyty chowają się pod spód. Jeśli ktoś zna rozwiązanie, wielka prośba o pomoc :)

--- Koniec cytatu ---

https://support.microsoft.com/en-us/topic/remoteapp-program-pop-up-window-is-hidden-in-windows-b930ed13-7f05-0e1b-751b-36c5e7101227#bkmk_prerequisites

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej