Pozostałe problemy > Problemy ogólne

Wzrost wynagrodzeń dla Pielęgniarek

<< < (8/8)

Leszekkk:
Ja mam inne pytanko odnośnie całego tego zamieszania odnośnie konieczności przekazania do OW NFZ
dokumentów dotyczących sposobu podziału środków na wzrost wynagrodzeń:
1) porozumienie dotyczące sposobu comiesięcznego podziału środków na wynagrodzenia pielęgniarek i położnych, albo
2) pozytywna opinia ORPiP, co do sposobu podziału miesięcznie środków, albo
3) sposób podziału środków określony przez świadczeniodawcę.
I tutaj proszę o radę i pomoc, ponieważ w umowie ZPO mam jedną pielęgniarkę i nie bardzo "wygodne" jest takie podsyłanie do OIPiP wniosku o opinię.
Czy ktoś przygotowywał takie porozumienie z punktu 3 między pracodawcą (świadczeniodawcą) a zatrudniona pielęgniarką? Wydaję mi się, że takie porozumienie określone przez świadczeniodawcę "od ręki" jest szybsze i łatwiejsze. Ma moze ktoś jakiś wzór takiego podziału?
A tak przy okazji- zgodnie z zarządzeniem Nr 118/2019/DSOZ od września nie ma już wymogu przesyłania do rachunku oświadczeń z załącznika nr 3.

Qba:
Cześć. Niech mi ktoś podpowie jak to jest teraz. Czekam i czekam za aneksem z NFZ nt wzrostu wynagrodzeń dla pielęgniarek (tak jak to było dotychczas) a aneksu jak nie widzę tak nie widzę. Pamiętam, że ostatnio dostawało się aneks i pisało pismo do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych o opinie w związku z aneksem ale teraz nie mając aneksu właśnie nie piszę a jak wiadomo od września już tych pieniędzy nie dostają. Oczywiście zgłaszam na SZOI etaty dla pielęgniarek.

ps. czy ktoś dostał taki aneks z wielkopolski ? czy może ja coś źle robię ?

mufi:
U mnie lekarz dostał aneks dopiero dziś i to po interwencji w Poznaniu.

Qba:
może trzeba ich tam pogonić właśnie :)

kalina55:

--- Cytat: Qba w Października 11, 2019, 18:03:07 pm ---Cześć. Niech mi ktoś podpowie jak to jest teraz. Czekam i czekam za aneksem z NFZ nt wzrostu wynagrodzeń dla pielęgniarek (tak jak to było dotychczas) a aneksu jak nie widzę tak nie widzę. Pamiętam, że ostatnio dostawało się aneks i pisało pismo do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych o opinie w związku z aneksem ale teraz nie mając aneksu właśnie nie piszę a jak wiadomo od września już tych pieniędzy nie dostają. Oczywiście zgłaszam na SZOI etaty dla pielęgniarek.

ps. czy ktoś dostał taki aneks z wielkopolski ? czy może ja coś źle robię ?

--- Koniec cytatu ---

Ja na aneks trochę czekałam. Musiałam tam do nich dzwonić i ich gonić..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej