Aplikacje NFZ > SIMP

Jak wygląda sprawozdawczośc w SIMP

(1/2) > >>

ekspert1:
Witam,
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak co miesiąc sprawozdaje się cytologie? założyłem nowy wątek, bo nie chciałem pisać w "archiwalnych" :)

Edward_B:
Jest tak proste, że nawet nie ma co opisywać. Wybierasz w SIMP pierwszą ikonkę >> klikasz >>badania "dodaj" wypełniasz ankietę. Jak zrobią wynik to go zatwierdzasz i pierwszego dnia miesiąca generujesz rachunek

ekspert1:
Okej, w takim razie poradze sobie. Dzieki za pomoc :)

PiotrSz:

--- Cytat: Edward_B w Lipca 26, 2017, 22:13:58 pm ---Jest tak proste, że nawet nie ma co opisywać. Wybierasz w SIMP pierwszą ikonkę >> klikasz >>badania "dodaj" wypełniasz ankietę. Jak zrobią wynik to go zatwierdzasz i pierwszego dnia miesiąca generujesz rachunek

--- Koniec cytatu ---

To nie jest "takie proste".. SIMP jest miejscami dosyc mocno pogmatwany i nie intuicyjny!
Żeby zacząć wpisywać ankiety to najpierw musi być użytkownik SIMPa zrobiony z odpowiednimi uprawnieniami. Potem trzeba recznie dopisać personel medyczny (lekarzy ginekologów w tym przypadku).
Coś tam jeszcze chyba trzeba było skonfigurować ale teraz nie pamiętam.
Edward - i jeszcze mi powiedz, że wystawienie rachunku z SIMPa jest proste i intuicyjne ;-)

Pozdrawiam

Edward_B:
:-) no tak - jak ktoś zaczyna to może to sprawić problemy. Założyłem, że on już to wszystko ma. ekspert1 dopytuj to będę podpowiadać

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej