Społecznościowe forum użytkowników drw.pl oraz produktów Kamsoftu

Konkurs Ofert => Konkurs Ofert 2019/2020 => Wątek zaczęty przez: natalia94 w Wrzesień 20, 2019, 09:51:23 am

Tytuł: Kryteria oceny ofert - współpraca z agnecją
Wiadomość wysłana przez: natalia94 w Wrzesień 20, 2019, 09:51:23 am
Cześć,
Otrzymałam sprzeczne dane z agencji i z NFZ. Może ktoś pomoże mi rozwikłać moje wątpliwości.
NFZ mówi, że zgodnie z ustawą jeśli agencja wystąpi z wnioskiem o przekazanie danych z zakresu np. laryngologii i te dane przekażemy w terminie to jeśli będziemy brać udział w konkursie ofert na laryngologię to w ankiecie odpowiadamy TAK. Brzmi sensownie.
Teraz w agencji trwa postępowanie 49 - dane FK za 2018 r i fundusz mówi, że za to postępowanie nie będzie punktów bo nie jest to "zakres świadczeń objęty przedmiotem postępowania", a w Agencji mówią że będą za to punkty.
Każdy inaczej interpretuje ten zapis. Fundusz jako "zakres świadczeń objęty przedmiotem postępowania" uznaje tylko zakres dot. danego konkursu. Agencja jako "zakres świadczeń objęty przedmiotem postępowania" uznaje to o co pyta i tak w przypadku postępowania 49 "zakresem świadczeń..." są dane finansowo - księgowe.
Kiedy kurna możemy w ankiecie odpowiedzieć TAK?
Albo niech agencja wystąpi z wnioskiem o świadczenia z okulistyki. Ok, przekazaliśmy w terminie dostaliśmy oświadczenie. Później jest konkurs z laryngologii i co? W ankiecie możemy odpowiedzieć tak? Bo zdaniem agencji przekazaliśmy w terminie dane objęte ich przedmiotem postępowania....

Ktoś może mi powiedzieć jak to wygląda w praktyce?

Cytuj
Współpraca z Agencją ? świadczeniodawca przekazywał w terminie dane, o których mowa w art. 31lc ust. 2 ustawy o świadczeniach, w zakresie świadczeń objętych przedmiotem postępowania ? dotyczy okresu po dniu 22 lipca 2017 r.
Tytuł: Odp: Kryteria oceny ofert - współpraca z agnecją
Wiadomość wysłana przez: Paweł w Wrzesień 20, 2019, 09:59:14 am
Strzelam, że "zakres świadczeń objęty przedmiotem postępowania" to dane dotyczące hospitalizacji pacjenta. Wszystkie wykonane procedury i poniesione koszty.
Tytuł: Odp: Kryteria oceny ofert - współpraca z agnecją
Wiadomość wysłana przez: natalia94 w Wrzesień 20, 2019, 10:09:58 am
Agencja uważa ze w postępowaniu 49 zakresem świadczeń objętych przedmiotem postępowania są dane finansowo księgowe. I przekazując dane w terminie możemy w ankiecie zaznaczyć TAK.
W tym postępowaniu nie przekazujesz nr PESEL, wykonanych procedur dla konkretnego nr PESEL oraz kosztów z tym związanych.
Style:2: Portal (default), Printpage (default).
Pod-szablony:4: init, print_above, main, print_below.
Pliki językowe:6: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:13 - 658KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 17.

[Pokaż zapytania]