Społecznościowe Forum Podstawowy Problem Świadczeniodawcy

Pozostałe problemy => Problemy ogólne => Wątek zaczęty przez: Tomasz w Stycznia 17, 2016, 17:01:46 pm

Tytuł: Drukowanie umów na rok 2016
Wiadomość wysłana przez: Tomasz w Stycznia 17, 2016, 17:01:46 pm
Wielkopolski OW udostępnił do pobrania z SZOI i wydrukowania umowy na rok 2016 r. Problem w tym, że przez pierwszych 6 stron mam czarną plamę zamiast kody kreskowego, na następnej coś zaczyna się pojawiać a prawidłowy kod kreskowy jest dopiero na ostatnich 4 stronach. Ma ktoś podobny problem? Próbowałem generować umowę w pt i dziś (były jakieś przeryw serwisowe) skutek ten sam.

Tytuł: Odp: Drukowanie umów na rok 2016
Wiadomość wysłana przez: Edward_B w Stycznia 17, 2016, 17:35:34 pm
Może to być problem z drukarką, pamiętam miałem nie raz tak przy drukowaniu rachunków gdy były kiedyś kody kreskowe. Musiałem zmienić w parametrach aby nie było drukowania bezpośrednio tylko po umieszczeniu w buforze, zobacz może to coś da
Tytuł: Odp: Drukowanie umów na rok 2016
Wiadomość wysłana przez: Tomasz w Stycznia 17, 2016, 19:58:35 pm
Sama drukarka nie jest problemem, bo umowa zapisuje się do PDF-u i już na komputerze (sprawdzałem na różnych komputerach) widać, że jest źle.
Tytuł: Odp: Drukowanie umów na rok 2016
Wiadomość wysłana przez: Edward_B w Stycznia 17, 2016, 20:16:57 pm
No tak jak jest na podglądzie źle to i wydruk do d...
Tytuł: Odp: Drukowanie umów na rok 2016
Wiadomość wysłana przez: maciejj w Stycznia 17, 2016, 22:39:07 pm
Pobierałem umowy dla sporej gromady świadczeniodawców i część też się wygenerowała z czarną plamą, czyli to nie wina kompa. Pytałem w NFZ jak bardzo im zależy za tym kodzie i usłyszałem, że w chwili obecnej bez problemu może tak być, bo tego kodu i tak nie skanują - to w przyszłości będzie potrzebne.
Style:2: Portal (default), Printpage (default).
Pod-szablony:4: init, print_above, main, print_below.
Pliki językowe:6: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:13 - 634KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 13.

[Pokaż zapytania]