Społecznościowe Forum Podstawowy Problem Świadczeniodawcy

Problemy z aplikacjami => KS-SOMED => Wątek zaczęty przez: kropek91 w Sierpnia 05, 2014, 12:36:45 pm

Tytuł: Błąd przy rejestracji zlecenia
Wiadomość wysłana przez: kropek91 w Sierpnia 05, 2014, 12:36:45 pm
Witam serdecznie,

Mam problem przy rejestracji zlecenia. Pokazuje mi się komunikat: "Na formatce występują błędy uniemożliwiające poprawny zapis zlecenia." Po rozwinięciu błędu otrzymuję komunikat: "PL-A1674;Błąd podczas sprawdzania rezerwacji. W zadanym terminie nie udało się wprowadzić nowej rezerwacji.  Informacja z modułu terminarz W zadanym okresie nie wszystkie godziny są terminami pracy."
Godziny pracy są oznaczone prawidłowo.
Nie mogę zarejestrować pacjenta.
Proszę o szybką podpowiedź.
Z góry dziękuję, Michał.
Tytuł: Odp: Błąd przy rejestracji zlecenia
Wiadomość wysłana przez: Isiek w Sierpnia 05, 2014, 17:03:39 pm
Jakiś czas temu miałem podobny problem, okazało się, że rejestratorka usunęła rezerwację z terminarza w trakcie gdy zawiesiłem wizytę.
A druga możliwość- czy na pewno masz wypełnione wszystkie pola na formatce zlecenia?
Tytuł: Odp: Błąd przy rejestracji zlecenia
Wiadomość wysłana przez: camille11 w Listopada 14, 2016, 12:23:27 pm
Miałem podobny problem - mogło wyniknąć(tak jak w moim przypadku), że rejestratorka "uznała"(oznaczyła) dany dzień za świąteczny i dlatego nie można było zarejestrować pacjentów.
Style:2: Portal (default), Printpage (default).
Pod-szablony:4: init, print_above, main, print_below.
Pliki językowe:6: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:13 - 634KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 13.

[Pokaż zapytania]