Społecznościowe Forum Podstawowy Problem Świadczeniodawcy

Pozostała sprawozdawczość w formacie otwartym => Kolejki oczekujących => Wątek zaczęty przez: rehmonia w Kwietnia 18, 2012, 08:07:06 am

Tytuł: Aktualizacja programu- Kolejka oczekujących
Wiadomość wysłana przez: rehmonia w Kwietnia 18, 2012, 08:07:06 am
Aktualizacja programu:
Dodano zliczanie do kolejki pacjentów, którym minęła planowana wizyta i świadczenie nie zostało zrealizowane. Podczas tworzenia raportu kolejek dodano ostrzeżenie o nieskreślonych pacjentach. Dodano przycisk "Skreśl" umożliwiający skreślenie pacjentów z przeterminowanych kolejek (do 7 dni wstecz), z powodem "Rezygnacja świadczeniobiorcy".

Czy ktoś z Was wysyłając już wcześniej kolejki usuwał pacjentów, którzy się nie stawili na wizytę wybierając powód- Rezygnacja świadczeniobiorcy??
Bo u nas nie usuwamy tych pacjentów oni poprostu są w terminarzu , usuwamy z terminarza pacjentów z powodem "rezygnacja świadczeniobiorcy" tylko jeśli pacjent sam nas pinformował, że rezygnuje z kolejki.
Tytuł: Odp: Aktualizacja programu- Kolejka oczekujących
Wiadomość wysłana przez: K. Borzęcki w Kwietnia 18, 2012, 08:32:12 am
U nas wszystkich takich pacjentów skreśla się - czasy oczekiwania wychodzą bardziej realne, nie zajmują miejsca w kolejce
Tytuł: Odp: Aktualizacja programu- Kolejka oczekujących
Wiadomość wysłana przez: SieKam w Kwietnia 18, 2012, 10:02:12 am
Cytuj
tylko jeśli pacjent sam nas pinformował, że rezygnuje z kolejki

to życzę powodzenia, bo zdecydowana większość pacjentów ma w głębokim poważaniu "kolejki oczekujących" tudzież nie ma pojęcia, że ma to jakiekolwiek znaczenie :o

Tytuł: Odp: Aktualizacja programu- Kolejka oczekujących
Wiadomość wysłana przez: rehmonia w Kwietnia 18, 2012, 10:35:38 am
No to lipa. Tzn , że trzeba tak postępować z pacjentami, którzy nie przychodzą. Czy mam możliwość poprawić kolejkę ? Jak zacznę  usuwać od stycznia tych pacjentów którzy sie nie zgłosili , to co z kolejkami które wysłane zostały za styczeń i luty???
Tytuł: Odp: Aktualizacja programu- Kolejka oczekujących
Wiadomość wysłana przez: K. Borzęcki w Kwietnia 18, 2012, 12:40:53 pm
Jeśli rezygnacja będzie wpisana z datą bieżącą to pójdą z informacją, że są skreśleni i po wszystkim. Inaczej trzeba będzie generować poprawione raporty ale nie ma gwarancji, że NFZ je przyjmie.
Tytuł: Odp: Aktualizacja programu- Kolejka oczekujących
Wiadomość wysłana przez: K. Borzęcki w Kwietnia 20, 2012, 12:12:33 pm
W warm-maz NFZ otrzymałem informację, że okresy rozliczeniowe są otwarte przez trzy miesiące i w tym czasie można dokonywać zmian w już przesłanych kolejkach.
Style:2: Portal (default), Printpage (default).
Pod-szablony:4: init, print_above, main, print_below.
Pliki językowe:6: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:13 - 634KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 13.

[Pokaż zapytania]