Społecznościowe Forum Podstawowy Problem Świadczeniodawcy

Rozliczenia świadczeń => REH => Wątek zaczęty przez: MEDIK w Kwietnia 08, 2012, 17:14:06 pm

Tytuł: ZMIANOWOŚĆ PRACY FIZJOTERAPEUTÓW
Wiadomość wysłana przez: MEDIK w Kwietnia 08, 2012, 17:14:06 pm
mamy zatrudnionych trzech fizjoterapeutów, z czego dwóch pracuje na zmiany, w jednym tygodniu do południa, w następnym po południu, wymieniają się. Zakład Fizjoterapii mamy czynny codziennie od 8 do 18. Jak wygląda sprawa ze zgłaszaniem takiego faktu do Funduszu? Bo są zgłoszeni w stałych godzinach, jeden powiedzmy do południa a drugi po południu, ale tak jak wcześniej wspomniałam,zmianiają się co tydzień.. Czy co tydzień zatem trzeba by wysyłać wnioski do Funduszu? Drugie pytanie, czy fizjoterapeuta może być zgłoszon w Funduszu na 8 godzin dziennie, wiadomo, że wg ustawy mają pracować po 5.. Czy Fundusz też to sprawdza czy ich to nie interesuje że pracują po 8?
Tytuł: Odp: ZMIANOWOŚĆ PRACY FIZJOTERAPEUTÓW
Wiadomość wysłana przez: gosiaczek w Kwietnia 12, 2012, 08:17:30 am
Jeśli chodzi o wymiar czasu pracy fizjoterapeutów to 5 godz. dotyczy pracy w polu elektromagnetycznym wysokiej częstotliwości, jeśli takie jest w gabinecie , jeśli go nie ma to wymiar czasu pracy jest taki jak w innych zawodach medycznych .(to jest informacja z PIP-u) Co rozliczania przez NFZ harmonogramów pracy to raczej przeliczają ilość wykonanych zabiegów na godziny pracy zgłoszone w harmonogramie, jak na razie to nie podajesz w rozliczeniu o której godzinie dany zabieg był wykonany .
Style:2: Portal (default), Printpage (default).
Pod-szablony:4: init, print_above, main, print_below.
Pliki językowe:6: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:13 - 634KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 13.

[Pokaż zapytania]