Społecznościowe Forum Podstawowy Problem Świadczeniodawcy

Aplikacje NFZ => SIMP => Wątek zaczęty przez: LilkaD w Listopada 20, 2011, 13:06:05 pm

Tytuł: Rachunek w SIMP
Wiadomość wysłana przez: LilkaD w Listopada 20, 2011, 13:06:05 pm
Witam,
W oczekiwaniu na zwiększenie kontraktu, z powodu wstępnej odmowy, mam pytania o rachunek:
Czy można w SIMP-ie wystawić 2 rachunki za październik?
Pierwszy będzie do limitu, na 4 punkty ;)
Jeśli nie, czy dane z października doliczą się automatycznie do listopadowego rachunku?
Tytuł: Odp: Rachunek w SIMP
Wiadomość wysłana przez: Kamil w Listopada 20, 2011, 15:07:13 pm
Czy można w SIMP-ie wystawić 2 rachunki za październik?

Nie można. 2 rachunki można wystawić tylko za ostatni miesiąc obowiązywania umowy.

Jeśli nie, czy dane z października doliczą się automatycznie do listopadowego rachunku?

Tak.

pozdr,
kk
Tytuł: Odp: Rachunek w SIMP
Wiadomość wysłana przez: Kasiaaa w Sierpnia 01, 2017, 09:09:21 am
Witam,
Czy ktoś z Was wystawiał dzisiaj rachunek za cytologie w SIMP? Ja chciałam wygenerować rachunek za miesiąc lipiec 2017 - to pojawił mi się komunikat : Do czasu przygotowania w systemie aneksu do umowy nie można wygenerować rachunku.
Tytuł: Odp: Rachunek w SIMP
Wiadomość wysłana przez: Edward_B w Sierpnia 01, 2017, 09:21:52 am
Zmieniła się wycena trzeba czekać na aneksy
Tytuł: Odp: Rachunek w SIMP
Wiadomość wysłana przez: Paweł w Sierpnia 01, 2017, 09:33:42 am
W związku z dostosowaniem Systemu Informatycznego Monitorowania Profilaktyki (SIMP) do obsługi różnych wycen punktowych świadczeń w różnych miesiącach danego roku kalendarzowego, Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuję, że w celu uniknięcia ewentualnych nieprzewidzianych komplikacji technicznych i zminimalizowania ryzyka konieczności wykonywania ewentualnych ?korekt? w SIMP, w systemie SIMP zostanie wprowadzona czasowa blokada generacji rachunków do dnia 4 sierpnia 2017 r. (piątek) włącznie dla świadczeń objętych waloryzacją od lipca rozliczanych w SIMP, tj.:

?             02.1450.101.02  pobranie materiału z szyjki macicy do przesiewowego badania cytologicznego - zakres skojarzony z 02.1450.001.02,

?             11.1450.000.02  Koordynowana opieka nad kobietą w ciąży (KOC),

?             11.1450.100.02  Koordynowana opieka nad kobietą w ciąży na II lub III poziomie opieki perinatalnej (KOC II/III),

Możliwość generacji rachunków będzie przywrócona od 5 sierpnia.
Style:2: Portal (default), Printpage (default).
Pod-szablony:4: init, print_above, main, print_below.
Pliki językowe:6: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:13 - 634KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 13.

[Pokaż zapytania]