Społecznościowe Forum Podstawowy Problem Świadczeniodawcy

Rozliczenia świadczeń => REH => Wątek zaczęty przez: Goupix w Maja 08, 2026, 16:35:49 pm

Tytuł: Rezygnacja pacjenta z rehabilitacji ambulatoryjnej
Wiadomość wysłana przez: Goupix w Maja 08, 2026, 16:35:49 pm
Cześć, mam do Was pytanie. Jeżeli pacjent rezygnuje z rehabilitacji przed jej rozpoczęciem, a skierowanie juz jest po terminie 30 dni, to wystarczy w module rehabilitacja zaznaczyć dane terminy i je usunąć podając, że przyczyną jest rezygnacja świadczeniobiorcy? Chodzi o system ks-pps.

Dziękuję za odpowie   ;D
Tytuł: Odp: Rezygnacja pacjenta z rehabilitacji ambulatoryjnej
Wiadomość wysłana przez: mall w Maja 11, 2026, 11:39:21 am
Termin 30. dni dotyczy tylko ważności skierowania- pacjent w tym czasie musi skierowanie zarejestrować. W momencie rezygnacji pacjenta z zabiegów- po prostu usuwasz skierowanie z odpowiednią adnotacją- w tym przypadku " rezygnacja świadczeniobiorcy"
Tytuł: Odp: Rezygnacja pacjenta z rehabilitacji ambulatoryjnej
Wiadomość wysłana przez: Goupix w Maja 27, 2026, 16:57:41 pm
Termin 30. dni dotyczy tylko ważności skierowania- pacjent w tym czasie musi skierowanie zarejestrować. W momencie rezygnacji pacjenta z zabiegów- po prostu usuwasz skierowanie z odpowiednią adnotacją- w tym przypadku " rezygnacja świadczeniobiorcy"

Dzięki za odpowiedź!
Style:2: Portal (default), Printpage (default).
Pod-szablony:4: init, print_above, main, print_below.
Pliki językowe:6: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:13 - 634KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 13.

[Pokaż zapytania]