O ile dobrze pamiętam, to sytuacja opisana poniżej dotyczyła tego miejsca wskazanego przez @maciejj.Opisana sytuacja dotyczy TYLKO karty POZ, tylko ona ma mechanizm "powrotu". Karta specjalisty i karta POZ to opcje pracownika, bo to na tyle specyficzne karty, że faktycznie zależeć mogą od konkretnego lekarza, Karta Nocnej i świątecznej, rezerwacji i skierowania to już opcje przychodni.
Jeżeli operator 3 albo 4 razy pod rząd w jednej sesji kliknie na karcie wykonania Pełna karta, to Somed zapyta czy ustawić już widok pełnej karty.
Czym to skutkuje? Opcja w wskazanym miejscu zmienia wartość. Jeśli jest to opcja typu przychodni, to wszyscy dostają "nowy" widok.
I teraz uwaga - operator nie musi mieć uprawnień do zmieniania opcji.
Zgłaszałem - bez reakcji. I mamy tutaj taki mały kruczek, który pozwala obejść system uprawnień w KS-Somed.
Nawiasem - w zeszłym roku natrafiłem na w sumie dwa takie miejsca. Zgłaszałem..... i tyle w temacie.
Dokładnie to miało miejsce i ktoś bez uprawnień zmienił dla wszystkich
O ile dobrze pamiętam, to sytuacja opisana poniżej dotyczyła tego miejsca wskazanego przez @maciejj.
Jeżeli operator 3 albo 4 razy pod rząd w jednej sesji kliknie na karcie wykonania Pełna karta, to Somed zapyta czy ustawić już widok pełnej karty.
Czym to skutkuje? Opcja w wskazanym miejscu zmienia wartość. Jeśli jest to opcja typu przychodni, to wszyscy dostają "nowy" widok.
I teraz uwaga - operator nie musi mieć uprawnień do zmieniania opcji.
Zgłaszałem - bez reakcji. I mamy tutaj taki mały kruczek, który pozwala obejść system uprawnień w KS-Somed.
Nawiasem - w zeszłym roku natrafiłem na w sumie dwa takie miejsca. Zgłaszałem..... i tyle w temacie.
Dzięki za doprecyzowanie.O ile dobrze pamiętam, to sytuacja opisana poniżej dotyczyła tego miejsca wskazanego przez @maciejj.Opisana sytuacja dotyczy TYLKO karty POZ, tylko ona ma mechanizm "powrotu". Karta specjalisty i karta POZ to opcje pracownika, bo to na tyle specyficzne karty, że faktycznie zależeć mogą od konkretnego lekarza, Karta Nocnej i świątecznej, rezerwacji i skierowania to już opcje przychodni.
Jeżeli operator 3 albo 4 razy pod rząd w jednej sesji kliknie na karcie wykonania Pełna karta, to Somed zapyta czy ustawić już widok pełnej karty.
Czym to skutkuje? Opcja w wskazanym miejscu zmienia wartość. Jeśli jest to opcja typu przychodni, to wszyscy dostają "nowy" widok.
I teraz uwaga - operator nie musi mieć uprawnień do zmieniania opcji.
Zgłaszałem - bez reakcji. I mamy tutaj taki mały kruczek, który pozwala obejść system uprawnień w KS-Somed.
Nawiasem - w zeszłym roku natrafiłem na w sumie dwa takie miejsca. Zgłaszałem..... i tyle w temacie.