Społecznościowe Forum Podstawowy Problem Świadczeniodawcy

Problemy z aplikacjami => KS-SOMED => Wątek zaczęty przez: Tomek811 w Kwietnia 22, 2026, 10:00:51 am

Tytuł: Uproszczona karta usługi
Wiadomość wysłana przez: Tomek811 w Kwietnia 22, 2026, 10:00:51 am
Jak przy zamykaniu wizyty na karcie usługi zamienić widok z pełnej na uproszczony?

Standardowo wszyscy mieli uproszczony, ale nie wiem jakim cudem zmienił się u wszystkich na widok pełnej karty
Tytuł: Odp: Uproszczona karta usługi
Wiadomość wysłana przez: maciejj w Kwietnia 22, 2026, 17:16:14 pm
zlecenia/opcje/widoczność, ustawienia formatki/inne ustawienia
Tytuł: Odp: Uproszczona karta usługi
Wiadomość wysłana przez: 09061303 w Kwietnia 22, 2026, 22:52:06 pm
O ile dobrze pamiętam, to sytuacja opisana poniżej dotyczyła tego miejsca wskazanego przez @maciejj.

Jeżeli operator 3 albo 4 razy pod rząd w jednej sesji kliknie na karcie wykonania Pełna karta, to Somed zapyta czy ustawić już widok pełnej karty.

Czym to skutkuje? Opcja w wskazanym miejscu zmienia wartość. Jeśli jest to opcja typu przychodni, to wszyscy dostają "nowy" widok.

I teraz uwaga - operator nie musi mieć uprawnień do zmieniania opcji.

Zgłaszałem - bez reakcji. I mamy tutaj taki mały kruczek, który pozwala obejść system uprawnień w KS-Somed.
Nawiasem - w zeszłym roku natrafiłem na w sumie dwa takie miejsca. Zgłaszałem..... i tyle w temacie.
Tytuł: Odp: Uproszczona karta usługi
Wiadomość wysłana przez: MK w Kwietnia 23, 2026, 08:18:16 am
O ile dobrze pamiętam, to sytuacja opisana poniżej dotyczyła tego miejsca wskazanego przez @maciejj.

Jeżeli operator 3 albo 4 razy pod rząd w jednej sesji kliknie na karcie wykonania Pełna karta, to Somed zapyta czy ustawić już widok pełnej karty.

Czym to skutkuje? Opcja w wskazanym miejscu zmienia wartość. Jeśli jest to opcja typu przychodni, to wszyscy dostają "nowy" widok.

I teraz uwaga - operator nie musi mieć uprawnień do zmieniania opcji.

Zgłaszałem - bez reakcji. I mamy tutaj taki mały kruczek, który pozwala obejść system uprawnień w KS-Somed.
Nawiasem - w zeszłym roku natrafiłem na w sumie dwa takie miejsca. Zgłaszałem..... i tyle w temacie.
Opisana sytuacja dotyczy TYLKO karty POZ, tylko ona ma mechanizm "powrotu".  Karta specjalisty i karta POZ to opcje pracownika, bo to na tyle specyficzne karty, że faktycznie zależeć mogą od konkretnego lekarza, Karta Nocnej i świątecznej, rezerwacji i skierowania to już opcje przychodni.
Tytuł: Odp: Uproszczona karta usługi
Wiadomość wysłana przez: Tomek811 w Kwietnia 23, 2026, 08:44:40 am
Dokładnie to miało miejsce i ktoś bez uprawnień zmienił dla wszystkich


O ile dobrze pamiętam, to sytuacja opisana poniżej dotyczyła tego miejsca wskazanego przez @maciejj.

Jeżeli operator 3 albo 4 razy pod rząd w jednej sesji kliknie na karcie wykonania Pełna karta, to Somed zapyta czy ustawić już widok pełnej karty.

Czym to skutkuje? Opcja w wskazanym miejscu zmienia wartość. Jeśli jest to opcja typu przychodni, to wszyscy dostają "nowy" widok.

I teraz uwaga - operator nie musi mieć uprawnień do zmieniania opcji.

Zgłaszałem - bez reakcji. I mamy tutaj taki mały kruczek, który pozwala obejść system uprawnień w KS-Somed.
Nawiasem - w zeszłym roku natrafiłem na w sumie dwa takie miejsca. Zgłaszałem..... i tyle w temacie.
Tytuł: Odp: Uproszczona karta usługi
Wiadomość wysłana przez: 09061303 w Kwietnia 25, 2026, 12:15:02 pm
O ile dobrze pamiętam, to sytuacja opisana poniżej dotyczyła tego miejsca wskazanego przez @maciejj.

Jeżeli operator 3 albo 4 razy pod rząd w jednej sesji kliknie na karcie wykonania Pełna karta, to Somed zapyta czy ustawić już widok pełnej karty.

Czym to skutkuje? Opcja w wskazanym miejscu zmienia wartość. Jeśli jest to opcja typu przychodni, to wszyscy dostają "nowy" widok.

I teraz uwaga - operator nie musi mieć uprawnień do zmieniania opcji.

Zgłaszałem - bez reakcji. I mamy tutaj taki mały kruczek, który pozwala obejść system uprawnień w KS-Somed.
Nawiasem - w zeszłym roku natrafiłem na w sumie dwa takie miejsca. Zgłaszałem..... i tyle w temacie.
Opisana sytuacja dotyczy TYLKO karty POZ, tylko ona ma mechanizm "powrotu".  Karta specjalisty i karta POZ to opcje pracownika, bo to na tyle specyficzne karty, że faktycznie zależeć mogą od konkretnego lekarza, Karta Nocnej i świątecznej, rezerwacji i skierowania to już opcje przychodni.
Dzięki za doprecyzowanie.
Jednak przy zarządzaniu dużą grupą pracowników, nie da się w przy wielu opcjach działać z ustawieniem ich jako opcji pracownika. Dla takiego przypadku ten mechanizm jest bardzo zły i wyłączenie go byłoby życiowe. Wiem, że jak opcja jest pracownika to jej zmiana na opcje przychodni może się tak skończyć jak w opisanym przypadku, ale robi to furtkę w systemie.
1. kontrola uprawnień do zmiany opcji (to uważam za must have w dobie wytykania na co w którym systemie producent pozwolił - pozwolił na zmianę typu)
2. możliwość wyłączenia mechanizmu zmiany po kilku klinięciach
rozwiązują wskazane problemy i są raczej do zrobienia dla dobra systemu.
Style:2: Portal (default), Printpage (default).
Pod-szablony:4: init, print_above, main, print_below.
Pliki językowe:6: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:13 - 634KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 13.

[Pokaż zapytania]