Chyba chodzi im o konflikty personelu z innymi świadczeniodawcamiTeż tak myślę, ale jeśli tak, to dlaczego nie mogłoby im wystarczyć takie oświadczenie jakie podobno stosuje NFZ w Kielcach
Wiadomo o co chodzi, ale czy jest jakakolwiek podstawa prawna do tego?Chyba chodzi im o konflikty personelu z innymi świadczeniodawcamiTeż tak myślę, ale jeśli tak, to dlaczego nie mogłoby im wystarczyć takie oświadczenie jakie podobno stosuje NFZ w Kielcach
https://www.nfz-kielce.pl/wp-content/uploads/2024/11/Oswiadczenie-personelu-1.pdf
W przypadku podwykonawców jest zapis, że można dołączyć umowę bez części finansowej. W przypadku umów z personelem nie ma takiego zastrzeżenia - musisz dać całość.
Dokumenty potwierdzające gotowość udzielania świadczeń od pierwszego dnia obowiązywania umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez każdą z osób personelu wskazanego w ofercie wraz z wskazaniem deklarowanego wymiaru czasu pracy. Może to być umowa cywilnoprawna, umowa o pracę lub pisemne zobowiązanie do zawarcia jednej z tych umów.
Wczytałem się jeszcze raz i wyszło mi na to, że można dołączyć zobowiązanie do zawarcia umowy a nie samą umowę i po sprawie.I potem, nawet jak byś miał zmienić zdanie odnośnie tej konkretnej osoby, może ona wymagać zawarcia umowy bo się zobowiązałeś.CytujDokumenty potwierdzające gotowość udzielania świadczeń od pierwszego dnia obowiązywania umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez każdą z osób personelu wskazanego w ofercie wraz z wskazaniem deklarowanego wymiaru czasu pracy. Może to być umowa cywilnoprawna, umowa o pracę lub pisemne zobowiązanie do zawarcia jednej z tych umów.