collapse

Reklama






Autor Wątek: b??Ä?d w raporcie zwrotnym  (Przeczytany 6875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grisza

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Pomógł? 0
b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« dnia: Czerwca 08, 2009, 20:34:13 pm »
dostalem raport z takimi b??edami " BRAK W POZYCJI UMOWY WYKAZANEGO MIEJSCA WYKONYWANIA US?UG" nie za bardzo wiem o co chodzi - sprawdzi??em wszystko dok??adnie i nie mam pojÄ?cia gdzie tkwi b??Ä?d
Pozdrawiam

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9327
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 08, 2009, 22:16:01 pm »
Sprawd?? na SZOI w umowach czy miejsce wykonywania jest aktywne.

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 08, 2009, 22:27:42 pm »
Ja mam to samo " BRAK W POZYCJI UMOWY WYKAZANEGO MIEJSCA WYKONYWANIA US?UG" i jeszcze "brak w pozycji umowy lekarza wykonujÄ?cego wykazanego w pozycji raportu "......
To co zasugerowa?? Pav czyli aktywne miejsce wykonywania na SZOI mam ok, lekarz w raporcie jest wykazany w te dni co pracuje, dodzwonienie  siÄ? do przyjaciela/przyjaci????ki z Nfz graniczy z cudem, ale zapomnia??em przecie??, ??e zaczÄ??? siÄ? czerwiec czyli okres urlopowy....... ;)
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 09, 2009, 07:56:37 am »

a czy masz miejsce z tym ID w umowie ?

Offline grisza

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Pomógł? 0
Odp: b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 09, 2009, 08:10:08 am »
na SZOI i w umowach jest wszystko oki - dziwne jest to ??e czÄ???Ä? pacjet??w z tego samego zak??adu wklepa??o sie bez problemowo i wykazuje wszystkie ??wiadczenia pozytywnie - dalej nie wiem o co chodzi
Pozdrawiam

Offline Jarasz

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Pomógł? 33
  • Bydgoszcz
Odp: b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 09, 2009, 08:16:33 am »
Mam taki sam b??Ä?d w stm jak jeden z b??Ä?d??w, kt??ry wystÄ?pi?? u MaÄ?ka777: "brak w pozycji umowy lekarza wykonujÄ?cego wykazanego w pozycji raportu". Po kontakcie z mi??Ä? PaniÄ? w NFZ dowiedzia??em siÄ?, ??e w??a??nie w??Ä?czyli filtry na takÄ? kontrolÄ? i trzeba by wygenerowaÄ? wniosek zmian na SZOI i szybciutko przepchnÄ?Ä? do dzia??u um??w, aby wystawili aneks do umowy.


---------
edit:

Wyja??nienie dodatkowo:
Lekarz pracuje w kom??rce protetycznej i do takiej jest przypisany w umowie, Panie wprowadzajÄ?c ??wiadczenia wprowadzi??y kilka ??wiadcze?? temu lekarzowi, ale w stomatologii og??lnej w kt??rej to ten lekarz nie wystÄ?puje w umowie. Tak wiÄ?c trzeba, 1) albo poprawiÄ? ??wiadczenia, aby by??y wprowadzone tylko i wy??Ä?cznie na pracownika medycznego pracujÄ?cego w danej kom??rce, 2) albo utworzyÄ? wniosek zmian do umowy i poczekaÄ? na wygenerowanie aneksu i powt??rnie przekazaÄ? ??wiadczenia te kt??re posz??y w rap.stat. do kt??rego przysz??y b??Ä?dy
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 09:05:23 am wysłana przez Jarasz »

Offline grisza

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Pomógł? 0
Odp: b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 09, 2009, 12:38:38 pm »
150 tysiedzy telefon??w do NFZ jedna pani odsy??a do drugiej pani wreszcie ta 3 pani odes??a??a do informatyk??w NFZ a oni na to ze nie wiedzÄ? o co chodzi i szukaÄ? trzeba po stronie kamsoftu - i problem jest dalej
Pozdrawiam

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 09, 2009, 19:42:56 pm »

a czy masz miejsce z tym ID w umowie ?

Oczywi??cie ??e tak  ;)

na SZOI i w umowach jest wszystko oki - dziwne jest to ??e czÄ???Ä? pacjet??w z tego samego zak??adu wklepa??o sie bez problemowo i wykazuje wszystkie ??wiadczenia pozytywnie - dalej nie wiem o co chodzi
Pozdrawiam


Grisza u mnie dok??adnie to samo :(

Ja dzi?? nie mia??em czasu na telefon do przyjaciela/przyjaci????ki z NFZ, ale wpad??em na taki pomys?? ??eby usunÄ?Ä? ca??e ??wiadczenie i dodaÄ? jeszcze raz z nowym ID...... jutro spr??buje.
Wytrwa??o??ci ??yczÄ? i pozdrawiam.

Edit
Grisza a w jakim zakresie masz te b??Ä?dy bo ja mam w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i M??odzie??y.....???
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 19:46:41 pm wysłana przez maciek777 »
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9327
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 09, 2009, 20:16:58 pm »
Niech zgadnÄ?, w Poradni Zdrowia Psychicznego odrzucone z b??Ä?dem "brak w pozycji umowy lekarza wykonujÄ?cego wykazanego w pozycji raportu" sÄ? ??wiadczenia wykonywane przez psychologa.

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 09, 2009, 20:18:09 pm »
Niestety Pav przez Lekarza ;)
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9327
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 09, 2009, 20:19:26 pm »
W takim razie zostaje telefon.

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 09, 2009, 20:20:32 pm »
He he no wiem :) pozdrawiam
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 09, 2009, 22:12:55 pm »
SZOI: Umowy -> lista um??w -> umowa PSY -> zakresy ??wiadcze?? -> miejsca -> numer
=
PPS: ??wiadczenie odrzucone -> popraw -> karta rejestracji udzielonego pacjentowi -> ??wiadczenie jednostkowe ->  miejsce wykonywania us??ugi -> numer

Jak id siÄ? zgadza, to mo??e:

PPS ??le generuje id miejsca, zobacz w pliku xml z raportem statystycznym – ma??o prawdopodobne

Czy robi??e?? jakie?? zmiany do tej umowy? Je??li tak, to sprawd?? okresy obowiÄ?zywania harmonogram??w miejsca wykonywania i pracownika oraz id miejsc we wniosku.

B??Ä?d po stronie aplikacji NFZ KS-SKICH (u mnie NFZ ma wersjÄ? 2009.2.2.5)
Pozdrawiam
Bartosz

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 09, 2009, 22:35:42 pm »
SZOI: Umowy -> lista um??w -> umowa PSY -> zakresy ??wiadcze?? -> miejsca -> numer
=
PPS: ??wiadczenie odrzucone -> popraw -> karta rejestracji udzielonego pacjentowi -> ??wiadczenie jednostkowe ->  miejsce wykonywania us??ugi -> numer

Jak id siÄ? zgadza, to mo??e:

PPS ??le generuje id miejsca, zobacz w pliku xml z raportem statystycznym – ma??o prawdopodobne

Czy robi??e?? jakie?? zmiany do tej umowy? Je??li tak, to sprawd?? okresy obowiÄ?zywania harmonogram??w miejsca wykonywania i pracownika oraz id miejsc we wniosku.

B??Ä?d po stronie aplikacji NFZ KS-SKICH (u mnie NFZ ma wersjÄ? 2009.2.2.5)

na SZOI i w umowach jest wszystko ok- dziwne jest to ??e wiÄ?kszo??Ä? pacjent??w jest ok a 5 czy 6 odrzuca to jest ciekawe........ jak ju?? pisa??em spr??buje usunÄ?Ä? ca??e ??wiadczenie i od nowa klepiren  :-\
Pozdrawiam
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline grisza

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Pomógł? 0
Odp: b??Ä?d w raporcie zwrotnym
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 10, 2009, 09:11:05 am »
ja klepie w rehabilitacji - hahha i powiem wam ciekawostke przyrodnicza -  wys??a??em raport jeszcze raz poprawilem b??Ä?dy inne ( brak icd9 i takie tam ) a tamte zostawilem bo nie wiedzia??em o co chodzi jak pisa??em - hahahah i dosta??em zwrotny - ale nie z 12 b??Ä?dami tylko z 4 - my??le podobnie jak Bartosz ze b??Ä?d po stronie aplikacji NFZ - zostaje wywalenie pacjet??w i klepanie na nowo albo pr??ba przes??ania jeszcze raz tych b??Ä?d??w mo??e sie samo z siebie naprawi jak wcze??niej  ;) - nie mam pojÄ?cia
Pozdrawiam

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 180
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9327 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3089 Wiadomości
09061303
3036 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1626 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]