collapse

Reklama


Autor Wątek: Generowanie SWX - plik się nie tworzy...  (Przeczytany 2804 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pszmyd

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 1
  • Pomógł? 0
Generowanie SWX - plik się nie tworzy...
« dnia: Kwietnia 10, 2011, 16:30:18 pm »
Witam!

Po aktualizacji do najnowszej wersji KS-PPSa nagle nie jestem w stanie wygenerować pliku SWX:/
Po utworzeniu odpowiedniego raportu robię jak zwykle - przycisk "Wyślij", wybieram gdzie ma zapisać plik, trochę czekania, okno z ewentualnymi błędami zestawów (i wybór czy usunąć je z raportu czy nie). Jednak po zakończeniu generowania plik .swx się nie tworzy, zwyczajnie go nie ma. Nie wiem, z czym to jest związane?

Dodatkowo - może to jest istotne:
W ubiegłym miesiącu przesłałem SWXa w wersji 5.1.5 i SZOI wszystkie świadczenia odrzucił. W NFZcie powiedzieli, że wymagana jest wersja 5.2 - wystarczy zaktualizować oprogramowanie i przesłać ponownie. Tak właśnie zrobiłem i pojawił się problem z nietworzącym się plikiem SWX...

Pozdrawiam serdecznie

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: Generowanie SWX - plik się nie tworzy...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 10, 2011, 18:07:28 pm »
Witam!

(...)wybieram gdzie ma zapisać plik, trochę czekania, okno z ewentualnymi błędami zestawów (i wybór czy usunąć je z raportu czy nie). Jednak po zakończeniu generowania plik .swx się nie tworzy, zwyczajnie go nie ma. Nie wiem, z czym to jest związane?
Pozdrawiam serdecznie

Najpierw piszesz, że tworzysz swx potem że się nie tworzy ??? Jeżeli dobrze rozumiem to swx nie chce Ci się zapisać na dysku, jeśli masz błędy zestawów to w takiej sytuacji swx Ci się nie "wyśle" (nie zapisze na dysku), wtedy masz 2 wyjścia: 1 możliwość przy pytaniu czy usunąć błędne zestawy klikasz tak i wysyłasz dany swx jeszcze raz, błędy poprawiasz i wysyłasz następnym swx-em, 2 możliwość przy pytaniu o błędne zestawy klikasz nie, wchodzisz w raport poprawiasz błędy i wysyłasz dany swx jeszcze raz.
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: Generowanie SWX - plik się nie tworzy...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 11, 2011, 11:04:44 am »
a co zrobiłeś z tym raportem w wersji 1.5? bo jeśli nie pobrałeś zwrotnego to prawdopodobnie nie masz żadnych świadczeń do wysłania....jaki status mają produkty z raportu który chciałeś wysłać w wersji 1.5?....czy wysyłąsz raport z dobrymi ustawieniami roku i umowy i czy nie wciskasz przypadkiem 2010 i wcześniejsze....czy filtr w raportach do NFZ masz dobrze ustawiony bo może masz w filtrze 2010 zamiast 2011....sprawdź i daj ZNAKA
Pozdrawiam

Piotr

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 120
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9321 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3081 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1625 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]