collapse

Reklama






Autor Wątek: Oferty 2017  (Przeczytany 35758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline artur

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 332
  • Pomógł? 1
  • Mazowiecki OW
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 12, 2017, 17:29:52 pm »
W ankietach ze STM jest pytanie "STM_W Nieprzekazanie wymaganych informacji o pierwszym wolnym terminie udzielenia świadczenia, co najmniej za cztery okresy sprawozdawcze (tygodniowe) w okresie 12 miesięcy poprzedzających o 2 miesiące miesiąc obejmujący termin złożenia oferty, lub przekazanie informacji niezgodnych ze stanem faktycznym." co mam odpowiedzieć jak jest wysłane wszystko zgodnie z prawdą, za każdy tydzień tylko niekoniecznie zawsze w terminie??
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2017, 17:34:07 pm wysłana przez artur »

Offline kasienka9

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 143
  • Pomógł? 3
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 12, 2017, 17:43:08 pm »
Zrobiłam ofertę w wersji NFZ KO 2017.01.2.1 Teraz widzę że dzisiaj pojawiła się aktualizacja do 2017.01.2.3. Robić od nowa czy zostawić?

Offline wojciech.re

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Pomógł? 53
  • Warmińsko-Mazurski OW NFZ
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 12, 2017, 20:09:26 pm »
Zrobiłam ofertę w wersji NFZ KO 2017.01.2.1 Teraz widzę że dzisiaj pojawiła się aktualizacja do 2017.01.2.3. Robić od nowa czy zostawić?
2017-04-11 w wersji 2017.01.2.3, GDR 2017.1.0.2

    Poprawa prezentacji kodu pocztowego na wydruku ankiet.

odpowiedz sobie sama czy coś to w Twoim przypadku zmienia

Offline pasztetowa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Pomógł? 0
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 13, 2017, 07:49:53 am »
Jesli chodzi o załączniki , prosze o potwierdzenie czy aby dobrze rozumiem
to zał 1  idzie kopertę oferty..
zał nr 5 rozumiem ze w NFZ wydrukują jako potwierdzenie wiec nie trzeba go chyba drukowac?
zał 2,3 ,6 do koperty- sa to oświadczenia. i wzór podpisu wiec drukujemy.
zal nr 4  chyba nie trzeba drukować??  chyba ze ktos uczestniczy w dwóch równorzędnych postępowaniach
zał nr 7 w sprawie konta podobno zostawia sie pusty- a tylko pisze oświadczenie ze go doręczę w momencie zawarcia umowy generując z SZOI? czy aby tak jest na pewno?
no i zał nr 8,9 tak jak kolega napisal lepiej wypełnic aby nie latac na pocztę, ale tez nie wszystko można zastrzec bo inaczej nie bedzie mozna uczestniczyc w konkursie
jeszcze tez koniecznie dokumenty podwykonawcow i ew kwalifikacje lekarzy i pomocy stomatologicznej...
i chyba to wszystko plus oczywiście wydruk oferty...
o czyms zapomniałem i ktos mi podpowie czy tez wszystko w poczadku?

jeszcze polisa + oświadczenie, że ubezpieczenie będzie na cały okres umowy. w opolskim nie dajemy 7, 4 wtedy kiedy jest więcej postępowań.
no i oczywiście jeśli spółka cywilna to kopia umowy
ja jeszcze zawsze daję księgę rejestrową przychodni i KRS. niech sobie mają :) jak mi powiedział pan z organizacyjnego 'zawsze lepiej więcej niż za mało'

Offline Zbychu

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Pomógł? 12
  • Mazowiecki OW
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 13, 2017, 08:10:28 am »
Jesli chodzi o załączniki , prosze o potwierdzenie czy aby dobrze rozumiem
zał nr 7 w sprawie konta podobno zostawia sie pusty- a tylko pisze oświadczenie ze go doręczę w momencie zawarcia umowy generując z SZOI? czy aby tak jest na pewno?

Wydaje mi się, że lepiej od razu wygenerować wniosek na SZOI "w ramach przyszłej umowy" i dołączyć do oferty.

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 13, 2017, 09:06:09 am »
Cytuj
Rozdział 6. Podpisanie umowy
§ 26. 1. Ogłoszenie o rozstrzygnięciu postępowania jest zamieszczane przez dyrektora oddziału Funduszu w miejscu i terminie określonym w ogłoszeniu o konkursie ofert lub rokowaniach.
2. Wybrany w postępowaniu oferent, niezwłocznie po rozstrzygnięciu postępowania, o którym mowa w ust. 1, przesyła do oddziału Funduszu, w formie elektronicznej, poprzez Portal NFZ oraz w formie pisemnej, wniosek w sprawie rachunku bankowego, którego wzór stanowi załącznik nr 7 do zarządzenia. Wniosek w formie papierowej, podpisany przez osoby upoważnione po stronie świadczeniodawcy, składa się w oddziale Funduszu przed podpisaniem umowy. Wniosek stanowi podstawę określenia w umowie numeru rachunku bankowego świadczeniodawcy.

czy może mi ktoś wskazać zapis, który informuje o konieczności dołączenia pustego bądź wypełnionego załącznika nr 7 do oferty?

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 13, 2017, 09:50:31 am »
Właśnie w żadnym rozporządzeniu tego nie ma i to jest "widzimisie" oddziału. Moim zdaniem zbędne i wręcz wprowadzające w błąd, jaka przyszła umowa jak większość składających nie dostanie żadnej umowy?

Offline elka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Pomógł? 0
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 13, 2017, 18:09:14 pm »
Podczas sprawdzania na SZOI poprawności wersji profilu świadczeniodawcy NZOZ-u wyskakuje mi następujący komunikat:
"Stwierdzono występowanie następujących problemów, które nie blokują możliwości generacji nowej wersji potencjału: - dla następujących podwykonawców nie istnieje żadne aktywne przedsiębiorstwo z wymaganym zakresem danych:" - dotyczy gabinetu rtg.
Co ciekawsze nie ma takiego komunikatu w Indywidualnej Praktyce (ten sam podwykonawca).

Co to znaczy i czy muszę coś z tym robić?

Offline mlutek

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 342
  • Pomógł? 3
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 13, 2017, 18:33:37 pm »
Właśnie w żadnym rozporządzeniu tego nie ma i to jest "widzimisie" oddziału. Moim zdaniem zbędne i wręcz wprowadzające w błąd, jaka przyszła umowa jak większość składających nie dostanie żadnej umowy?
Jesli chodzi o Mazowsze to nie wiem jak obecnie, ale 3lata temu byla koniecznosc wydrukowania tego zał nr 7, mimo ze byl pusty i dołaczenia do oferty...
dzwonilem wtedy do oddzialu i pytalem jak go mam wypelnic, i czy jest sens dołaczac pusty jesli pozniej ma byc wygenerowany z SZOI, ale podobno zgodnie z zarzadzeniem o przygotowaniu oferty maja byc te wszystkie zalaczniki mimo ze czasami sa one bez sensu....
A wypelnionego z SZOI nie chcieli, bo niby bo skad mam byc pewny ze bedę mial umowe, wiec powiedziano mi ze dolacze go przy podpisywaniu umowu
U mnie mamy umowe społki, ale umowa spolki kilka razy sie zmieniala i nie mam w niej obecnie osob co reprezentuja społke, wszystko jest z KRS, ale mimo tego to chyba zalacze no i wlasnie KRS aby sie nieprzyczepili ze ktos bez uprawnień podpisywal dokumenty ofertowe...

Offline wojciech.re

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Pomógł? 53
  • Warmińsko-Mazurski OW NFZ
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 13, 2017, 19:41:23 pm »
zakres ogólnostomatologiczny - wrzucam cytat ze szkolenia ofertowego STM  w Olsztynie

" ... dostaje się punkty za pierwszy stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej - nie dość że za to że się w ogóle tą jedynkę posiada to jeszcze się dostaje punkty za to że się ma 10 lat pracy jako lekarz z pierwszym stopniem"

wytłumaczcie mi proszę jak to możliwe ? mówię o stażu oczywiście - czy prowadzącej szkolenie coś się pomyliło?


Offline harafa

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 1
  • Pomógł? 0
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 13, 2017, 21:44:26 pm »
Punktowane są dwa rodzaje specjalizacji ze stomatologii ogólnej:
-stomatologia ogólna+10-letni staż/nie prowadzi się już tego szkolenia/
_stomatologia ogólna I stopnia

Offline wojciech.re

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Pomógł? 53
  • Warmińsko-Mazurski OW NFZ
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 13, 2017, 23:11:15 pm »
Punktowane są dwa rodzaje specjalizacji ze stomatologii ogólnej:
-stomatologia ogólna+10-letni staż/nie prowadzi się już tego szkolenia/
_stomatologia ogólna I stopnia
Rozumiem ze pierwszy rodzaj to nowy dwójkowicz ?

Czyli można powiedzieć że specjalista I ° stomatologi ogólnej otrzymuje tylko +7 pkt za 100% czasu pracy w poradni
za staż nie dostaje nic ? słowem - prowadząca szkolenie troszkę się pomyliła ?

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2017, 07:02:24 am wysłana przez wojciech.re »

Offline gurami82

  • Sponsorzy Forum
  • Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 180
  • Pomógł? 13
  • Mazowiecki / Lubelski OW NFZ
    • Rozliczenia Medyczne !!!
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 13, 2017, 23:26:53 pm »
Witajcie.
Mam dziwne pytanie. Czy pod jedno miejsce - Poradnia Stomatologiczna (VIII-1800) mogę zrobić 2 oferty. Jedna oferta na ogólnostomatologie HC 1.3.2 77 -Stomatologia zachowawcza z endodoncją i druga oferta na ogólnostomatologia dla dzieci i młodzieży  HC 1.3.2 76- Stomatologia dziecięca. Czy NFZ przyjmie mi takie oferty? Z góry dzięki za pomoc

Offline mlutek

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 342
  • Pomógł? 3
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 14, 2017, 09:03:35 am »
Nie wiem jak jest obecnie, ale nie powinno byc problemu o ile spełniasz wymagania i wzajemnie nie kolidują ze sobą obie komórki....ale nie wiem jak sie zmieścisz z czasem harmonogramu?...
na cały etat przeliczeniowy przychodnia musiałaby byc czynna 60 godzin ...
Obecnie w poradni stomatologicznej takze mozna przyjmowac dzieci wiec sie zastanow czy nie lepiej postawic na jedną komorkę?

Offline Zbychu

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Pomógł? 12
  • Mazowiecki OW
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 14, 2017, 09:45:10 am »
A aktualnościach NFZ Warszawa jest napisane:

"Do ofert wskazane jest dołączenie:
dokumentów potwierdzających kwalifikacje personelu, w szczególności wskazanego w ramach warunku dodatkowo ocenianego, tj. specjalizacje lekarzy właściwe dla zakresu świadczeń oraz poziom wykształcenia personelu dodatkowego,?
oświadczenia oferenta potwierdzającego, że obowiązkowe ubezpieczenie OC zostanie zawarte na cały okres trwania umowy z Funduszem,?
wydruku wniosku w sprawie rachunku bankowego, utworzony w systemie SZOI (w ramach przyszłej umowy, rok 2017, typ umowy 07/1)"

Tu link http://www.nfz-warszawa.pl/dla-swiadczeniodawcow/aktualnosci/kontraktowanie-2017-stomatologia,253.html

A i jeszcze przy okazji w Zarządzeniu Nr 57/2013/DSOZ od paragrafu 11 dokładnie jest opisane jak należy sporządzić ofertę, jak ją spakować i jakie dokumenty ma zawierać. Być może to komuś pomoże.
http://www.nfz.gov.pl/zarzadzenia-prezesa/zarzadzenia-prezesa-nfz/zarzadzenie-nr-572013dsoz,5690.html
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2017, 09:53:28 am wysłana przez Zbychu »

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 159
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 4
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9327 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3089 Wiadomości
09061303
3036 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1626 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]