collapse

Reklama






Autor Wątek: CZP  (Przeczytany 605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maja04

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 341
  • Pomógł? 5
CZP
« dnia: Listopada 27, 2023, 13:56:35 pm »
Szukam placówki, która jest podwykonawcą CZP, lub kogoś z CZP co ma podwykonawców.Mam 1 pytanie

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3089
  • Pomógł? 222
Odp: CZP
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 29, 2023, 19:05:44 pm »
Ja też miałbym kilka pytań.
Przede wszystkim:
1) czy ktoś posiada umowę na CZP w modelu z podwykonawcą, że podwykonawca realizuje poradnię zdrowia psychicznego?
2) czy u podwykonawcy widać coś w szoi- umowy - lista umów. Inaczej mówiąc, czy podwykonawca ma swój własny plik UMX na swoim własnym szoi?
3) jak wygląda temat rozliczeń? Czy raport wysyła podwykonawca na swoim szoi czy CZP (zleceniodawca dla podwykonawcy) na swoim szoi?
4) czy - oprócz terytu zamieszkania pacjenta - trzeba raportować coś specjalnego w SWIAD?

Offline Maja04

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 341
  • Pomógł? 5
Odp: CZP
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 30, 2023, 07:34:42 am »
Moja placówka będzie realizować w ramach poradniWysyłka idzie z ich programu, ale działamy jakby dwutorowo czyli w naszym systemie tworzymy dok med bo jest nasza , a w ich systemie tylko dane sprawozdawcze.Instalują nam na kompach ich program medyczny- w ograniczonym stanie byśmy nie widzieli ich stanu realizacji.
Jeśli też będziesz podwykonawcą to ja mam pytanie jak dogadaliście się finansowo? za wykonaną usługę czy ryczałtem Wam płaca za jakaś określoną liczbę mieszkańców

Offline KrystianT

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • Pomógł? 30
Odp: CZP
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 30, 2023, 08:07:24 am »
Brzmi to bardzo podobnie jak współpraca POZ<->specjalista w opiece koordynowanej...

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 177
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9327 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3089 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1626 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:14 - 713KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 25.

[Pokaż zapytania]