Aplikacje NFZ > SZOI

Jak wam działa serwer SZOI?

<< < (3/170) > >>

Jool:
W zesz??ym roku napisali, ??e wystÄ?pili do firmy, gdzie majÄ? serwery o "przywr??cenie funkcjonalno??ci".  @#$%^&*()), tyle mi siÄ? na usta ci??nie.

Carlos:
Niech siÄ? zg??oszÄ? do spec??w od instalacji nowych serwer??w dla naszej-klasy. BÄ?dÄ? mieli sporÄ? nadmiarowo??Ä? jeszcze.
Mega ??enada.
Pozdrawiam kompan??w w niedoli.

Dakota3:
Zgadzam siÄ? z Wami ca??kowicie, ja do tej pory czekam na sprawdzenie(zwalidowanie)czÄ???ci i pobranie raport??wstatystycznych i rozliczeniowych wys??anych o ??wicie 4 i 5 XI( Agnieszko witaj w klubie))  i szlag mnie trafia, przygotowanie ofert zn??w ta sama bajka, kolezanka kt??ra wprowadza personel w specjalistyce te?? siÄ? w??cieka, a nasz oddzia?? NFZ t??umaczy to tym, ??e wszyscy na hura wprowadzajÄ? i dlatego serwer im sie zapycha((ma??o satysfakcjonujÄ?ca  jest ta odpowiedz jak dla mnie.  >:( Wychodzi na to, ??e za du??o nas na SZOI w tym samym czasie?? Nie wspomnÄ? o atmosferze  w dziale statystyki, wszystko siÄ? krÄ?ci wok???? SZOI heheh...a mo??e odpali w ko??cu, a mo??e siÄ? dzi?? nie zamuli, itp. ??enada.
??yczÄ? Wam wszystkim i sobie te??..cierpliwo??ci i mimo wszystko nie dajmy siÄ? zwariowaÄ?> ;) :)
POzdrawiam

maciek777:
Mi siÄ? dzi?? rano trochÄ? uda??o podzia??aÄ?, ale oko??o 11 znowu zaczÄ??? siÄ? wieszaÄ? >:(
P????niej od 15 dzia??a?? bez zarzutu, mo??e to przypadek albo wiÄ?kszo??Ä? siÄ? zniechÄ?ci??a ;)
Ale mimo wszystko dzia??anie szoi-a jest poni??ej krytyki!

Dakota3:
Tak a'propos czy Wasze oddzia??y NFZ te?? majÄ? wolne 10.XI ?? ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej