collapse

Reklama


Autor Wątek: zła wersja pliku problem z rozliczeniem  (Przeczytany 3385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline iwa0708

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 1
  • Pomógł? 0
zła wersja pliku problem z rozliczeniem
« dnia: Stycznia 03, 2012, 19:49:14 pm »
Mam problem z rozliczeniem świadczeń za grudzień 2011, nie mogę wczytać pliku wygenerowanego w SZOI do programu KS Gabinet, prosi o nową aktualizację, jak chcę zaaktualizować program to nie ma żadnych nowych plików. To jest błąd: PL- A2475. Czy ktoś może mi pomoc??

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Odp: zła wersja pliku problem z rozliczeniem
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 04, 2012, 11:53:59 am »
Aby wczytać zwrotny raport musisz mieć wersję 2012, nie kojarzę tego błędu i nie wiem w jakim momencie się pojawia, jeżeli masz możliwość to spróbuj zamiast aktualizacji różnicowych aneksy zip. Licencja aktualna?

Offline PiotrSz

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3279
  • Pomógł? 108
Odp: zła wersja pliku problem z rozliczeniem
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 04, 2012, 12:17:08 pm »
Mam problem z rozliczeniem świadczeń za grudzień 2011, nie mogę wczytać pliku wygenerowanego w SZOI do programu KS Gabinet, prosi o nową aktualizację, jak chcę zaaktualizować program to nie ma żadnych nowych plików. To jest błąd: PL- A2475. Czy ktoś może mi pomoc??

jeżeli chodzi o plik UMX z szablonem rachunku to spróbuj sobie wyedytować ten plik notatnikiem i zmienić nr wersji z 2.1 na 2 i wtedy zaimportować do programu
powinno działać

problem może być jeszcze później z REFem bo on się będzie w starej wersji 2.1 generował która jest poprawna dla świadczeń z 2011 roku ale niektóre OW NFZ dały ciała i żądają już REFów w wersji 2.2 (ale to też teoretycznie da się ominąć)

jeżeli jednak planujesz używać programu do rozliczeń w 2012 roku to tak czy siak musisz go zaktualizować do nowych wersji które rozwiązują te problemy, ale czy są już nowe wersje dla twojego programu to nie wiem! PPS ma już w sumie 6 wersji na rok 2012 .. co chwile nowa poprawka

pozdrawiam

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 127
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9324 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3085 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1625 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]