collapse

Reklama


Autor Wątek: ZPO optyka dokumentacja aktualizacyjna na 2010r  (Przeczytany 6287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
ZPO optyka dokumentacja aktualizacyjna na 2010r
« dnia: Listopada 30, 2009, 21:53:22 pm »
Witam,pierwszy raz robiÄ? cos takiego wiec bardzo proszÄ? o (wyrozumia??o??Ä? :-[) poinstruowanie mnie co mam zrobic.Nie wiem jak wygenerowac plik profilu ?šwiadczeniodawcy "sps"  z SZOI...juz nie mowiac o uzupe??nieniu informacji o potencjale wykonawczym.W??a??nie takie moje pytanie :w zak??adce ??wiadczeniodawca sa zestawy produkt??w handlowych.czy to wprowadza ktos z nfz-u i ja mam je zatwierdzic??mam tu jakis zestaw wprowadzony,ale nie przypominam sobie zebym cos w tej zakladce robila :-[
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2009, 19:23:15 pm wysłana przez pav »

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9319
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: dokumentacja aktualizacyjna na 2010r,optyka
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 30, 2009, 22:04:30 pm »
Hmm dosta??a?? w spadku to od kogo??? Zestawy produkt??w sÄ? nieroz??Ä?czne z umowÄ?. Bez tego nie da siÄ? rozliczaÄ?. Kto?? to musia?? zrobiÄ?.
Je??eli siÄ? nie boisz to daj mi namiar to zobaczymy.


Tak naprawdÄ? to wszystkie dane powinny byÄ? ju?? wprowadzone, gdy?? na podstawie czego?? musia??a byÄ? zrobiona wcze??niejsza oferta/aktualizacja.
Przede wszystkim personel wprowadzony. Profil generuje siÄ? ?šwiadczeniodawca->wersje profilu ??wiadczeniodawcy.
Druga kwestia ro zestawy produkt??w. Musisz mieÄ? jakie?? wprowadzone produkty handlowe i do tego zrobione zestawy. Je??eli masz??adnych nowych produkt??w do dodania, to wchodzisz w Swiadczeniodawca->zaopatrzenie->zestawy produkt??w handlowych. W ostatnim zestawie klikasz "kopiuj" wprowadzasz nazwÄ?, rok 2010 i rodzaj zaopatrzenia->??rodki optyczne; zatwierdzasz. U g??ry klikasz "eksport pliku do SWDKO". Instalujesz NFZ-KO wgrywasz profil ??wiadczeniodawcy oraz plik z zestawami handlowymi. WciÄ?gasz zapytanie ofertowe.
Dodajesz dokumentacjÄ? aktualizacyjnÄ?, uzupe??niasz jÄ?, drukujesz po pierwszej stronie ka??dego dokumentu (przynajmniej u nas tak jest) nagrywasz na p??ytÄ?; do dokumentacji dodajesz za??Ä?czniki 7 i 10 oraz wz??r podpisu, numerujesz, podpisujesz, parafujesz, pieczÄ?tkujesz i wsio. Razem jakie?? 10 min.
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2009, 22:15:56 pm wysłana przez pav »

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
Odp: dokumentacja aktualizacyjna na 2010r,optyka
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 30, 2009, 22:26:32 pm »
brzmi banalnie-spr??bujÄ?. bardzo dziÄ?kujÄ?:)

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
Odp: dokumentacja aktualizacyjna na 2010r,optyka
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 30, 2009, 22:36:47 pm »
mimo iz mam program w spadku to w wersjach profilu swiadczeniodawcy pozycji brak.jesli nic sie nie zmieni??o to wygenerowac wersje tak??...a wlasnie personel medyczny to optyk a sprzedawce tez wpisujemy??przepraszam za banalne pytania,ale ktos musii mi na nie odp zeby i dla mnie one sie takie sta??y :-[

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9319
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: dokumentacja aktualizacyjna na 2010r,optyka
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 30, 2009, 22:41:28 pm »
Najlepiej sprawdziÄ? jaki personel jest wymagany (je??eli jest). Wszystkie wcze??niejsze wersje profilu zosta??y usuniÄ?te, trzeba wygenerowaÄ? nowy.

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
Odp: dokumentacja aktualizacyjna na 2010r,optyka
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 30, 2009, 22:53:28 pm »
a jeszcze jedno,ten zestaw co jest wprowadzony(nie za mojej kadencji)a nie jest zatwierdzony ma te same produkty co zestaw wczesniejszy z konca 2008 roku.moze zmienic tylko nazwe,rok,zatwierdzic i exportowac.czy go wyrzucic i zrobic jak pisales(kopiuj,zatwierdz,eksportuj)??

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9319
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: dokumentacja aktualizacyjna na 2010r,optyka
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 30, 2009, 22:56:42 pm »
Najpierw sprawd?? czy sÄ? do niego dodane produkty. Wci??nij produkty, potem dodawanie i dodaj jak bÄ?dzie co?? a potem zatwierdziÄ?.

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
Odp: dokumentacja aktualizacyjna na 2010r,optyka
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 01, 2009, 13:17:59 pm »
witam ponownie,jestem "juz" na etapie przygotowanie oferty zawarcia umowy w programie ofertowym. i teraz potrzebuje podpowiedzi.Aby
• wprowadziÄ? nag????wek oferty, pozycje specyfikacji oferty, musze pracowac na zakladce przegladanie i rejestracja ofert/dokumentacji aktualizacyjnych, prawda??uzupelniam teraz wszystko na podstawie zaimportowanych plikow z szoi.aha i pewnie ta 1 czesc to nag????we,tak??

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9319
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: dokumentacja aktualizacyjna na 2010r,optyka
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 01, 2009, 13:32:14 pm »
Konkurs ofert->oferty
Dodaj->dokumentacja aktualizacyjna->OK->OK
Dodaj->Miejsce/Profil/Zakres->
->Miejsce - godziny pracy->kopiuj harmonogram z profilu medycznego->
->Personel->dodaj wszystkich->
->Zaopatrzenie->Zestaw produkt??w handlowych->OK->
->OK
SprawdziÄ?->ZatwierdziÄ?

Export do pliku->nagraÄ? na p??ytÄ?->p??ytÄ? opisaÄ?: dokumentacja aktualizacyjna 2010, zakres ??wiadcze??, dane ??wiadczeniodawcy
Drukuj-> oznaczenie->z??o??enie->nakleiÄ? na kopertÄ?
Drukuj-> dokumentacja->po kolei na ka??dym dokumencie robiÄ? podglÄ?d i wydrukowaÄ? pierwszÄ? stronÄ?.

WydrukowaÄ? i podpisaÄ? za??Ä?cznik nr 7 oraz 10 i wype??niÄ? wz??r podpisu.
PonumerowaÄ? strony, w??o??yÄ? razem z p??ytÄ? do koperty, zakleiÄ? i wio do Funduszu
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2009, 13:36:42 pm wysłana przez pav »

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
Odp: dokumentacja aktualizacyjna na 2010r,optyka
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 01, 2009, 18:41:45 pm »
ostatnie moje pytanie,gdzie odnajdÄ? wz??r podpisu o kt??rym pisa??e???? i w??asnie przeczyta??am ca??e ZarzÄ?dzenie Nr 58/2009/DSOZ.w nim napisane jest ze powinnam do??aczyc kopie odpisu z KRS-u i za??wiadczenie o wpisie do dzia??alno??ci gosp..to tez do??aczyc??czy to tylko w przypadku nowych oferent??w.dziekuje serdecznie Pav za pomoc :)

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9319
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: dokumentacja aktualizacyjna na 2010r,optyka
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 01, 2009, 18:46:23 pm »
i w??asnie przeczyta??am ca??e ZarzÄ?dzenie Nr 58/2009/DSOZ.w nim napisane jest ze powinnam do??aczyc kopie odpisu z KRS-u i za??wiadczenie o wpisie do dzia??alno??ci gosp..to tez do??aczyc??czy to tylko w przypadku nowych oferent??w

Tylko w przypadku nowych.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 131
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9319 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3080 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1625 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]