Komunikaty i informacje > Komunikaty Kamsoft

Wersja słownika kodów ICD-9

<< < (2/11) > >>

Bartosz:
Słownika 5.6 w formacie ^.xls nie można zaimportować do programu. Musisz dodać sobie procedury ręcznie w wersji 5.6, ile tych procedur masz pewnie kilka? Jaką umowę rozliczasz? REH? Bo jak nie REH,  to nie ma znaczenia czy wersja 5.6 czy 5.7. W raporcie statystycznym nie przekazuje się wersji 5.6 czy 5.7 wysyłany jest wersja 5.

Grzegorz00pl:
stomatologia - procedur jest chyba kilkadziesiąt ;/

a czy nie mogę pobrać wersji ks-pps z konca grudnia - ze słownikiem 5.6  i wczytać tam kopię bezpieczeństwa.

Bartosz:
STM to nie ma znaczenia czy wersja słownika czy będzie 5.6 czy 5.7 bo tu nie ma różnic między słownikami, a do NFZ i tak jest przekazywana wersja w raportach statystycznych jako 5. Format przesyłania danych nie przewiduje możliwości przesyłania podwersji dlatego NFZ oznacza sobie na stronach internetowych słowniki jako 5.6, 5.7, a dane są przesyłane jako 5.

Podsumowując możesz świadczenia grudniowe i styczniowe wysłać w wersji 5.7.

Rozumiem że masz świadczenia w wersji 9, to użyj skryptu zamieszczonego na forum, a pozostałe zmień ręcznie.

Grzegorz00pl:
więc po aktualizacji programu odpaliłem skrypt - wszystko było w wersji 5. Następnie w serwisie zrobiłem korektę i wygenerowałem nowy raport a błędy te same wyskakują

Bartosz:
Do wszystkich świadczeń? Nie wiem czy są różnice między wersją 5, a 9 w STM w słownikach. A z jakiej wersji wysyłałeś te świadczenia, bo wersja 2010.00.0.0 generowała błędną wersję słownika zamiast 5 to 9 w raporcie, w wersji 2010.00.0.1 zostało to naprawione

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej