collapse

Reklama






Autor Wątek: Ostrzeżenie - 50601056 - Nie przekazano daty wpisu na listę oczekujących...  (Przeczytany 3252 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Paolo

  • Gość
Witam,

dla niektórych świadczeń z zakresu dermatologii i wenerologii pojawiły się ostatnio ostrzeżenia: "Ostrzeżenie - 50601056 - Nie przekazano daty wpisu na listę oczekujących lub data jest późniejsza niż 31.12.2014 lub przekazano nieprawidłowy tryb przyjęcia". Ostrzeżenia dotyczą pacjentów wpisanych na listę oczekujących przed końcem 2014, z trybem przyjęcia "5", bez skierowania.
Macie jakiś pomysł?

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 322
  • Podkarpacki OW
Odp: Ostrzeżenie - 50601056 - Nie przekazano daty wpisu na listę oczekujących...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 11, 2015, 22:44:52 pm »
Sprawdź dokładnie datę wpisu do kolejki z jaką świadczenie poszło do NFZ (w raporcie I fazy najlepiej). Miałem podobną sytuację, Pani mówiła, że pacjent na pewno wpisany przed końcem 2014r., a jak się okazało data wpisu była z 2015r. już.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Paolo

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie - 50601056 - Nie przekazano daty wpisu na listę oczekujących...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 14, 2015, 16:43:23 pm »
Sprawdź dokładnie datę wpisu do kolejki z jaką świadczenie poszło do NFZ (w raporcie I fazy najlepiej). Miałem podobną sytuację, Pani mówiła, że pacjent na pewno wpisany przed końcem 2014r., a jak się okazało data wpisu była z 2015r. już.

Ze względu na to, że pracujemy na dwóch systemach (inny do rozliczeń, jeszcze inny do ewidencji świadczeń), przy przesyłaniu danych nie zapisywała się pozycja "Lista oczekujących", uzupełniłem ręcznie, mam nadzieję, że dobrze.

Niemniej, miałem świadczenia, na które pacjenci nie byli wpisywani na listę oczekujących (przeoczenie rejestratorów? ciężko powiedzieć), nie mieli skierowania i zostali przyjęci w trybie "5". Co zatem? Zmienić tryb przyjęcia?

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 322
  • Podkarpacki OW
Odp: Ostrzeżenie - 50601056 - Nie przekazano daty wpisu na listę oczekujących...
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 14, 2015, 18:21:17 pm »
Jak zmienisz tryb przyjęcia na planowy ze skierowaniem, to musisz uzupełnić skierowanie (nawet z trybem nagły - bez skierowania w Podkarpackim NFZ był problem --> ostrzeżenie o ocenie operatora i trzeba było ksero dokumentacji med. dosyłać). Skąd skierowanie wziąć w takim razie? Raczej nikt nie wystawi wstecz.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Paolo

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie - 50601056 - Nie przekazano daty wpisu na listę oczekujących...
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 14, 2015, 20:21:32 pm »
Jak zmienisz tryb przyjęcia na planowy ze skierowaniem, to musisz uzupełnić skierowanie (nawet z trybem nagły - bez skierowania w Podkarpackim NFZ był problem --> ostrzeżenie o ocenie operatora i trzeba było ksero dokumentacji med. dosyłać). Skąd skierowanie wziąć w takim razie? Raczej nikt nie wystawi wstecz.

Gdyby to był pacjent z naszej innej poradni, to jeszcze można by pokombinować ze skierowaniem ;). No cóż, zostawię, jak jest - może nie zamienią na błąd.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 181
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 3
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9327 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3089 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1626 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]