collapse

Reklama


Autor Wątek: Terminarz-gabinet problem Ewuś  (Przeczytany 9735 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gringo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 815
  • Pomógł? 22
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Terminarz-gabinet problem Ewuś
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 12, 2013, 16:30:11 pm »
Miałem podobny problem na początku stycznia. W przychodni mam somed na terminalu jak i lokalnie. Robiąc aktualizację na terminalu CopyKSPL krzyczał, że nie mógł nadpisać już plików w starszej wersji (problem z katalogiem na dysku NAS). Powodem tego było, że lokalnie nie przechodziła - tak jakby cała aktualizacja. Sutkiem czego na terminalu status ma sprawdzony, a lokalnie jest ?. Inna akcją było to, że w module gabinet widniał jako spr, a przy zakańczaniu wizyty, gdy zmienialiśmy usługę z Rejestracja na inną to również zmieniał się status na ?.

W tej chwili działa to prawidłowo.
Jaką macie wersje somedu?
Statusy u mnie spr tylko rejestracja.

Pojawia Wam się w somedzie komunikat o tym, że konto ewus zostało zablokowane na czas 15 minut?? Bo komunikat związany z tym, że należy zmienić hasło jest - ale brakuje tego....

Wg informacji od KS, należy ustawić operatorów Ewuś na "świadczeniodawca", ja miałem ustawione na "lekarz".
Obecnie mam kilkunastu operatorów Ewuś, każdy ze swoim loginem i spokój z blokadami konta na 15 min. Zobaczymy jak długo....
Przepraszamy. Taras widokowy nieczynny. Najbliższy czynny taras widokowy dla odprowadzających we Wrocławiu!

Offline iceman1500

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Pomógł? 1
Odp: Terminarz-gabinet problem Ewuś
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 13, 2013, 09:08:47 am »
Wg informacji od KS, należy ustawić operatorów Ewuś na "świadczeniodawca", ja miałem ustawione na "lekarz".
Obecnie mam kilkunastu operatorów Ewuś, każdy ze swoim loginem i spokój z blokadami konta na 15 min. Zobaczymy jak długo....
Mam ustawione na Świadczeniodawca. Tylko mam tam 3 różnych świadczeniodawców...i te same konta są podpięte pod kilku...
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2013, 09:15:23 am wysłana przez iceman1500 »

Offline akuch

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 12
  • Pomógł? 0
Odp: Terminarz-gabinet problem Ewuś
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 13, 2013, 17:18:23 pm »
Witam!
U mnie było podobnie, przy rejestracji pacjeta status EWUS był na "zielono", a po wybraniu usługi zmieniał sie na "niebiesko". Żeby było jeszcze smieszniej przy ponownym sprawdzeniu program twierdził, że pacjent ma prawo do świadczeń, a przy zapisywaniu usługi krzyczał że nie sprawdzono statusu w EWUSiu. Okazało się że przy aktualizacji programu w liscie administratorow EWUS typ kontrahenta był "Lekarz", a powinien być "Swiadczeniodawca". Teraz już jest OK, ale parę dni lutego straciłem, chyba że dokupię licencję na import potwierdzeń (SERWUS)
AK

Offline kleksiq

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Pomógł? 1
Odp: Terminarz-gabinet problem Ewuś
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 14, 2013, 10:48:54 am »
Skoro to jest ich blad to czemu mamy dopłacać ? Mogli chociaż dać informacje w newsletterze o wymaganej zmianie.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


Offline gringo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 815
  • Pomógł? 22
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Terminarz-gabinet problem Ewuś
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 14, 2013, 14:43:35 pm »
Skoro to jest ich blad to czemu mamy dopłacać ? Mogli chociaż dać informacje w newsletterze o wymaganej zmianie.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Niestety mnie również złożono propozycję nie odrzucenia  8)
Czyli kup Pan Serwusia. To się nazywa etyka w biznesie...
 Mogę kupić, ale z licencją na jeden dzień użytkowania!
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2013, 15:05:12 pm wysłana przez gringo »
Przepraszamy. Taras widokowy nieczynny. Najbliższy czynny taras widokowy dla odprowadzających we Wrocławiu!

Offline iceman1500

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Pomógł? 1
Odp: Terminarz-gabinet problem Ewuś
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 15, 2013, 09:52:51 am »
Coś znaleźliśmy z znajomym, w terminarzu czy to z zleceń czy to gabinetu czy to samego terminarza, pokazuje że pacjent jest upoważniony do świadczeń.
Sprawdź teraz to samo z funkcji zlecenia -> wykonanie -> i poszukaj pacjenta którego ci wywaliło i powiedź czy masz tak jak ja. Zaraz dołączę jpg-i. Najpierw ślę to jeszcze do p. Moniki Wójcickiej z Kamsoftu.

ps. Fajnie jest rozwiązane sprawdzanie u konkurencji, jeżeli osoba zalogowana nie ma konta w ewuś, sprawdza mu po koncie default. Czyli np administratorze ewuś. A ty pomału przypisujesz wszystkich operatorów.

Potwierdzam również w tym miesiącu ten sam problem i u mnie. Ciekawe jak to rozwiążą?....


Dostałem odp od Kamsoftu:
"Czy mają Państwo wielu świadczeniodawców? W przypadku wielu świadczeniodawców należy w module Administrator/ Funkcje/ Lista operatorów eWUŚ powiązać każdego operatora sprawdzającego w eWUŚ z każdym świadczeniodawcą. Należy również zwrócić uwagę, czy wpisany jest odpowiedni typ kontrahenta (świadczeniodawca) - niezależnie od ilości świadczeniodawców. "

U mnie było tak, że miałem operatorów po 2-3 razy tych samych przypisanych do innych świadczeniodawców (nieaktualnych). Usunąłem zbędne wpisy i od wczoraj już powinno być OK.

Podejrzewam, że przez to wychodzą takie "kwiatki".

Tylko co z tymi od 1.02?.....
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2013, 11:41:52 am wysłana przez iceman1500 »

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 141
  • Kropka Ukrytych: 1
  • Kropka Użytkowników: 5
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9323 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3084 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1625 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]