collapse

Reklama


Autor Wątek: Problem z raportem statystycznym usunięcia (brak swiadczenia)  (Przeczytany 2780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Przemek.D

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Pomógł? 0
Problem z raportem statystycznym usunięcia (brak swiadczenia)
« dnia: Lutego 01, 2012, 14:40:47 pm »
Chciałbym zaznaczyć że jestem dość nowy na arenie rozliczeń nfz ale poki co jakoś dawałem rade (w duzej mierze dzieki poradom z tego forum)
W wyniku dodatkowych weryfikacji wyskoczylo kilka swiadczen ktore faktycznie nie powinny byc finansowane z nfz tylko przez firmy kierujące.
Wiec usunąłem dwa z 3 swiadczeń i wysłałem ponownie raporty statystyczne.

Mam jednak nastepujący problem: Nie moge odnaleźć w rejestracja->świadczenia świadczeń z mieasiaca wrzesień 2010r. wiec tez nie mogę usunąć go aby wygenerować raport statystyczny.
nie mam w systemie w raportach nfz zadnych raportów z tego miesiaca (wogóle z 2 połowy 2010).
po odrobinie szukania i wykonaniu kopii zapasowej kspps spróbowałem przez moduł serwis zaimportować plik raportu za 09-2010r. (miałem kopie) niestety sa błedy w imporcie :

Istnieje w bazie świadczenie o identyfikatorze id-zest-swiad: <tutaj nr> które zawiera inne id-inst niż podane w pliku *.xml.
Nie wiem czy te swiadczenia jakoś są już w ks-pps i ich nie widzę czy sa już nowe które zajęły ich miejsce?

Cały jest jakiś sposób na wygenerowanie takiego raportu statystycznego usuwajacego pojedyncze swiadczenia? Albo zaimportowanie tych świadczeń?

Lub jakakolwiek inna droga pozwalajaca na uregulowanie tej systuacji z nfz?

ps.
Wyciagnałem recznie zestaw swiadczeń który chce zgłosić jako usunięty i mogłbym recznie napisac XML raportu statystycznego usuwajacego na podstawie poprzedniego raportu i danych wyciagnietych z xml  ale nie wiem czy wiecej nie zepsuje niz naprawie.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 134
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9321 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3081 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1625 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]