collapse

Reklama


Autor Wątek: Import Hospitalizacyjny 2013  (Przeczytany 1381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bartolinio

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Pomógł? 4
  • Zachodniopomorski OW
Import Hospitalizacyjny 2013
« dnia: Lutego 08, 2013, 11:11:12 am »
witam
nie wiem ilu z Was, lub czy ktokolwiek, korzysta z importu świadczeń hospitalizacyjnych, ale:

napotkałem mały problem ze importem świadczeń szpitalnych, bo np. import chemii czy programów terapeutycznych stacjonarnych przebiegł bez problemów
chodzi o to, że przy ok 90% importu zaczął pojawiać mi się komunikat w okienku (jak w załączniku) z tekstem "w magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia"
po kliknięciu ok (lub enter) okienko pojawiało się ponownie, ale widać było, że między kliknięciami import trwał nadal (zmieniała się prezentowana ilość zaczytanych i odrzuconych świadczeń), poklikałem w ten sposób przez jakiś czas i import się zakończył
czyli wyskoczyło okienko podsumowujące, dałem ok i... tu powinno się wszystko zakończyć, pps powinien utworzyć xls'a z błędami importu... niestety po zamknięciu okienka potwierdzającego nadal wyskakuje to okienko z błędem. niestety zatwierdzanie tego okna trwa w nieskończoność (postawiłem nawet kubek na klawisz enter :) i po kilkunastu minutach nadal "klikał")

grzyb wie ile czekać? czy przez ten czas on tworzy plik błędów? czy szuka może dokumentów ubezpieczeniowych?... do tego nie ma jeszcze śladu po xls'ie z błędami importu :(

spotkał się ktoś z takim problemem?

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9319
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Import Hospitalizacyjny 2013
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 08, 2013, 11:14:09 am »
Teraz widzę, że mieliśmy wielkie szczęście, że zrezygnowaliśmy z PPS-a w szpitalu :D

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 205
  • Kropka Ukrytych: 1
  • Kropka Użytkowników: 8
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9319 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3080 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1625 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]