Rozliczenia świadczeń > POZ

Nowe kody ministerialne od 01.01.2020

<< < (15/16) > >>

barbara:
Poszło w wersji 3, bez problemów.

olusza:

--- Cytat: barbara w Lipca 01, 2020, 20:45:18 pm ---Poszło w wersji 3, bez problemów.

--- Koniec cytatu ---
Przepraszam,ale podrążę  temat. Czy to znaczy,że nie powinno się już używać kodu 35.18(wersja 2) a samo 18(wersja 3)?? czy ktoś już używał tego kodu (optyka okularowa)?

mischelle:
Hej, a co z raportem półrocznym z badań w POZ ? Tam też obowiązuje nowy słownik i skrócone kody ? (typ-swiadcz) ??? Jest napisane w komunikacie : zgodnie z tabelą 3 zał. 1 do rozporządzenia. To jest ten sam załącznik który obowiązywał dla SWIAD.
Czy NFZ zapomniał o nim ?

Jak przekazujecie ? stare czy nowe kody ??

ewapinka:

--- Cytat: mischelle w Lipca 02, 2020, 11:16:35 am ---Hej, a co z raportem półrocznym z badań w POZ ? Tam też obowiązuje nowy słownik i skrócone kody ? (typ-swiadcz) ??? Jest napisane w komunikacie : zgodnie z tabelą 3 zał. 1 do rozporządzenia. To jest ten sam załącznik który obowiązywał dla SWIAD.
Czy NFZ zapomniał o nim ?

Jak przekazujecie ? stare czy nowe kody ??

--- Koniec cytatu ---
Dałam stare kody i niestety SZOI wypluł błąd:

Do 2019 roku kody typu świadczenia z rozporządzenia Ministra Zdrowia (Dz.U. 2008 nr 123 poz. 801 z późn. zm.)  tabela nr 3 załącznika nr 1.

Od 2020 roku kody typu świadczenia z rozporządzenia Ministra Zdrowia (Dz.U. 2019 nr 2532 z późn. zm.) tabela z załącznika nr 1.

Czy ktoś może podpowiedzieć w skrócie takiemu laikowi jak ja, jak zmienić w KS PPS kody badań laboratoryjnych 18.9 na obecne 9?

markprotetik:
Jaki kod Ministerialny ma zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne?
Wszystko nie tak, Nie wiem co mam robić żeby ruszyło dalej?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej