Aplikacje NFZ > SIMP

Błędne dane w simp

(1/2) > >>

Grażyna:
Witam, nie chca przyjąć rachunku w MOW NFZ z powodu błędnych danych dostawca,wystawca dowodu. Jakkolwiek wybiorę płatnik lub świadczeniodawca jest źle. Albo drukuje sie Nazwisko albo Nazwa Przychodni, a chcą by na wydruku było i nazwisko i nazwa firmy. Dowiedziałam się, iż muszą te dane byc poprawione w szoi. To co jest dostępne poprawiłam, ale nie wszystko się da, poproszę o wskazówki
pozdrawiam

Paweł:
Czy trzeba drukować rachunek z SIMP? A może lepiej wystawić sobie w PPS-pie?

PiotrSz:

--- Cytat: Paweł w Listopada 29, 2012, 09:40:57 am ---Czy trzeba drukować rachunek z SIMP? A może lepiej wystawić sobie w PPS-pie?

--- Koniec cytatu ---

u nas trzeba
a jak sobie zrobisz rachunek w PPSie to on się przecież nie będzie treścią zgadzał z tym wygenerowanym i wysłanym w SIMPie ..
SIMP to w ogóle jest czarna magia pod względem rachunków .. nie życzę nikomu, żeby popełnił jakiś błąd przy wystawianiu .. nie da się tego oficjalnie odkręcić .. producent nie przewidział opcji korekty ani noty korygującej

pozdrawiam

Paweł:
Ale dlaczego nie będzie zgadzał się treścią? Ja wszystkie rachunki z simpa wystawiam w pps-ie i nigdy problemu nie było. Narzucają odgórnie w jakim programie nasz wystawić rachunek/fakturę? Przecież jakbym chciał to excelu mogę sobie zrobić i nic im do tego.
Odkręcić się nie rzeczywiście nie da :) Na szczęście ja załatwiłem w 10 minut cofnięcie takiego błędnie wystawionego rachunku :) Trzeba tylko wiedzieć przez kogo się zgłosić :)

Przemyslaw:
Nie każdy z nas ma numer do Agnieszki P. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej