Pozostałe problemy > E-recepta

Koniec ważności certyfikatu w systemie P1

(1/3) > >>

aniai:
Witam
Za kilka dni kończy się ważność certyfikatu do systemu P1, w programie w KSPPS , który jest potrzebny przy wystawianiu e-recepty, ściągnęłam nowe z PRWDL certyfikaty i jest komunikat aby skontaktować się z dostawcą opragromowania aby wrzucili nowy certyfikat. Dzwonię kilka dni do Kamsoftu ale zero odpowiedzi, pisałam też, także cisza, czy jest jakaś możliwość żeby samemu wrzucić to do programu?

Meteor:
Dzień dobry, wygenerować należy nowe pliki (najlepiej wszystko w jednym folderze)generatorem pobranym ze strony (CSIOZ). Podmienić plik w miejscu certyfikatu P1 i po sprawie. Scieżka do katalogu powinna być (wizyta - opcje wspólne - eskier.)

Michał:
zakładając, że nowe pliki mają takie same nazwy i hasła jak poprzednie.

aniai:
 Mają takie same nazwy i hasła nie zmieniałam, jest takie samo.
Poprzednie pliki mialam zapisane w folderze o Nazwie ,"Certyfikaty", a nowe mam w "Certyfiakty2021", czyli mam pliki z nowego folderu wrzucić do starego i powinno być już dobrze?

michallo:
Proszę o wsparcie z problemem w KS-SOMED, po wskazaniu nowych plików z certyfikatami TLS i WSS i kliknięciu Zweryfikuj dostaję błąd:

Certyfikat jest niepoprawnie zbudowany, część publiczna nie odpowiada prywatnej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej