Problemy z aplikacjami > KS-PPS

2012.00.6.1 problem z kolejką oczekujących

<< < (3/3)

maciek777:

--- Cytat: zagrad w Marca 30, 2012, 17:37:55 pm ---A ja myślałem, że forum to takie miejsce, gdzie się zadaje pytania i gdzie wypowiadają się ludzie, którzy mają coś sensownego do powiedzenia....
Szkoda czasu....
--- Koniec cytatu ---

Zachowanie "Kolegi" to jak mawia Darek Szpakowski w Fifie 12 Masakracja czyli wyższy poziom Masakry  >:(

zagrad:

--- Cytat: Paweł w Marca 30, 2012, 16:50:20 pm ---A nie sorry nie zauważyłem, że jesteś kolejną osobą, która wpadnie raz na 100 lat, rzuci pytanie i domaga się natychmiastowej odpowiedzi.
A przejrzeć forum czy czasem nie ma już odpowiedzi na moje nurtujące pytanie to nie łacha?
MACIE MI ODPOWIEDZIEĆ I TO JUŻ.
A może trzeba też poczytać informacje jakie podaje fundusz?
PO CO! WEJDĘ NA FORUM I BĘDĘ SIĘ DOMAGAŁ.

--- Koniec cytatu ---
Dość często zaglądam na to forum, nawet bez logowania właśnie po to, żeby znaleźć odpowiedź na problem, który często jest tu już rozwiązany, a nie po to żeby nabijać licznik postów. W odróżnieniu od co niektórych tematyka tu poruszana nie jast moją jedyną i wyłączną domeną a jedynie pomagam mojej żonie w prowadzeniu elektronicznej wymiany danych z funduszem. Dlatego częściej szukam pomocy, niż sam mogę pomóc. Nie uważam się za jakiegoś eksperta w dziedzinie obsługi systemów informatycznych NFZ, ale robię to od początku, jeszcze od czasów "dyskietkowych" zanim jeszcze powstało to forum i jakoś daje radę. Wydaje mi się, że potrafię też korzystać z forum, a w szególności z funkcji "szukaj".
Więc może zamiast bezsensownie nabijać licznik postów ktoś wykaże więcej cierpliwości niż szanowne grono Panów Adminów i wskaże ciemnej masie TEN wątek, gdzie był poruszany temat, który zacząłem.
A wypowiedzi człowieka mieniącego się "Administratorem" typu:

--- Cytat: Paweł w Marca 30, 2012, 18:09:29 pm ---3. Forum to nie jest miejsce gdzie sie zadaje ciągle te same pytania bo ktoś ma innych ludzi głęboko w dupie i nie potrafi skorzystać z wyszukiwarki.
4. Wyobraź sobie, że wbrew temu co ci się wydaje za darmo to forum ktoś sobie nie postawił, żebyś mógł wpaść i pokazać swoje lenistwo.
5. Masz problem? Jesteś leniwy? Tak jak napisałem śmigaj do producenta i "żebraj" o pomoc. W końcu płacisz im za licencję, więc powinieneś oczekiwać od nich pomocy.

--- Koniec cytatu ---
są po prostu żenujące.
Odnośnie pkt.5 - W takim razie jeszcze jedno moje pytanie:
JAKI JEST DOZWOLONY ZAKRES PROBLEMÓW ZWIĄZANYCH Z DZIAŁEM "PROBLEMY Z APLIKACJAMI" ??

Paweł:
Jako, że gotów jesteś jeszcze obrazić się na nas Panów Administratorów i jeszcze przyjdzie ci do głowy zaprzestanie zaglądania tutaj podaję ci jak na tacy potrzebne informacje. Niestety są to tylko wytyczne dotyczące prowadzenia kolejek oczekujących. Po rozwiązanie zgłaszanego problemu z działaniem programu, czyli niemożnością stworzenia kolejki do procedury "leczenie protetyczne" odsyłam do instrukcji, która znajduje się w katalogu KS-PPS\DOKU\

zagrad:
Bardzo dziękuję.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej