Aplikacje NFZ > SZOI

Zmiana sprzętu w potencjale

<< < (2/2)

artur:
Pozwólcie że się podepnę pod temat :)

Mam nowy Unit do wpisania, wpisałem ale usunąłem fotel stomatologiczny stary z dniem  w którym napisałem że mam Unit. Nowy Unit jest z fotelem, ale mi odrzucili zmiany bo nie ma wymaganego sprzętu - wnioskuje że fotela stomatologicznego. Nawet gdybym chciał jakiś fotel dodać to nie ma w słownikach :( Co mogę z tym zrobić?

PiotrSz:

--- Cytat: artur w Listopada 26, 2019, 11:37:06 am ---Pozwólcie że się podepnę pod temat :)

Mam nowy Unit do wpisania, wpisałem ale usunąłem fotel stomatologiczny stary z dniem  w którym napisałem że mam Unit. Nowy Unit jest z fotelem, ale mi odrzucili zmiany bo nie ma wymaganego sprzętu - wnioskuje że fotela stomatologicznego. Nawet gdybym chciał jakiś fotel dodać to nie ma w słownikach :( Co mogę z tym zrobić?

--- Koniec cytatu ---

Nie wiem jak to działa w SZOI ale w Portalu Świadczeniodawcy zazwyczaj podają powód odrzucenia wniosku aneksowego.
A jak tam nic nie ma to pozostaje telefon do NFZ, nie ma co zgadywać bo i tak się nie raz nie przewidzi widzimisię niektórych osób..

Pozdrawiam

artur:
No napisali że brak wymaganego sprzętu, tylko nie wiem jak dodać Fotel skoro go nie ma w słowniku, a poza tym jest częścią Unitu :)

Paweł:
A nie lepiej zadzwonić i zapytać jakiego sprzętu brakuje?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej